Ilmus ajalehe Konservatiivide Vaba Sõna 2018. aasta suvenumber

Eesti,
©UU
Konservatiivide Vaba Sõna ilmus seekord Õhtulehe vahel.

Ilmunud on ajalehe Konservatiivide Vaba Sõna 2018. aasta suvenumber. Suurem osa tiraažist ilmub 16. juuni Õhtulehe vahel. Lehte saab alates järgmisest nädalast ka Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna peakontorist (Toompuiestee 27, Tallinn) ning erakonna harukontoritest üle Eesti.

Värkes numbris jagavad lugejatega oma mõtteid Mart Helme, Alko1000 poeketi juhi ja üks omanikke Einar Visnapuu, poliitik Henn Põlluaas, kirjanik Roland Tõnisson, poliitik Martin Helme, Eesti Maakarja Kasvatajate Seltsi tegevjuht Käde Kalamees, piirivalvespetsialist ja Riigikogu liige Uno Kaskpeit, vabadussõjalaste ühe juhi Paul Laamanni USA-s elav tütar Evy Lammann Kalbus, poliitik ja abipolitseinik Jaak Madison, jurist ja poliitik Maido Pajo, Tallinna volikogu liikmed Argo Luude ja Helle-Moonika Helme ja filosoof Urmas Espenberg.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Teemadest on luubi all poliitiline olukord Eestis, võõrtööjõud, kohtureform, ametnike omavoli, riigireform, piirivalve, maaelu, Eesti200, konservatismialane kirjandus ja palju muud. Lisaks suur ristsõna.

Konservatiivide Vaba Sõna varasemaid numbreid saab lugeda internetiaadressil www.issuu.com/konservatiividevabasona

UU

 

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused