Ilmus Objektiivi kolumnisti Roland Tõnissoni artiklikogumik

Eesti,
- Updated

Kirjastus “Ammukaar” on avaldanud teoloogi ja portaali “Objektiiv” kolumnisti Roland Tõnissoni artiklite kogu.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Poolesajast artiklist aastatest 2007 – 2016) on kolmandik ilmunud erinevates perioodikaväljaannetes ja suurem osa portaalis “Objektiiv.”

R. Tõnisson leiab, et maailm meie ümber ei ole päris selline, nagu seda meile näidata üritatakse ning me ei pea minema selles suunas, kuhu liberaalmarksistid Vana Maailma “juhivad.” Elu siiani alal hoidnud põhiväärtuste ründamine on kuritegu oma rahva vastu.

Artiklid käsitlevad välis- ja sisepoliitilisi küsimusi ning autor oponeerib jõududele, kelle eesmärgiks on rahvusriikluse, Euroopa rahvaste traditsioonide ja vaba otsustamise likvideerimine.

Vaba inimese tunnuseks oma tahe ja arvamus. “Mõtlen, järelikult olen olemas.” (Descartes)

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused