Indrek Neivelt räägib peremehetundest, lastest ja välispankadest samu asju mis EKRE

Rubriik Eesti On
- Updated
©Rauno Volmar/Ekspress Meedia
Indrek Neivelti seisukohad langevad paljuski ühte rahvuskonservatiivide omadega.

Üha rohkem hakkab Eesti ühiskonnas kõlama inimeste hääl, kes pole EKRE-ga mingil moel seotud, kuid arvavad samamoodi nagu rahvuskonservatiivid.

EKRE valimisprogrammis on järgmised laused “Seisame rahvuslike huvide ja Eesti riigi suveräänsuse eest, õiguse eest ise otsuseid teha, nii riigina kui ka kodanikkonnana”, “Maksustame välisfirmade hiigelkasumid, mida praegu Eestist maksuvabalt välja viiakse” ja “Aitame noored pered oma koju. Lapsed on meie tulevik, leiame võimaluse lastega perede kindlustamiseks eluasemega, tugevdame traditsioonilist abielu ja pereväärtusi.”

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

ETV saates “Hommik Anuga” rääkis majandusmees Indrek Neivelt, et eestlastel tuleb hakata omal maal peremeheks, lisades, et vaatab imestusega, milliseid kasumeid Rootsi pangad Eestist välja viivad – nende kasum on üle 1% Eesti SKT-st, dividendid ka üle 1%. „See, mis me teenime, kantakse kahe tehinguga riigist välja,“ märkis Neivelt. Tema sõnul on pankade kasum on kaks korda liiga suur – oma kodus teenivad nad kaks korda vähem.

Neivelt ütleb ka, et Eestile mõjuks hästi, kui eurorahade vool otsa lõppeks, sest nende eest on tehtud palju kasutuid asju, tekitatud on valet konkurentsi ja sõltuvust neist rahadest. Ta lisab, et me oleme justkui koloniaalmaa, sest Rootsi panku nuumates oleme nende suhtes sulaserollis. “Selleks, et saada sama rikkaks kui peremees, tuleb ikka ise peremeheks hakata,” sõnab Neivelt.

Ta juhib tähelepanu sellele, et samadesse pankadesse pensione investeerides on meie pensionide tootlikkus kõvasti väiksem ning lõpuks saavad Eesti eakad ka poole vähem pensioni kui rootslased.

Ühes asjas räägib Indrek Neivelt täpselt sama mis Mart Helme – parim pensionisammas on järeltulijad. “Kõige tähtsam on ikka lapsed. Siis on pikk maa vahet ja siis tulevad teised asjad kõik. Me liiga palju usume sellesse rahasse, et raha aitab või et pension aitab. Tegelikult aitavad põhiväärtused ja et elu läheks edasi, see on kõige tähtsam,” arvab ta.

Seega tuleks kõigil Eestimaa inimestel süveneda veelgi rohkem EKRE valimisprogramm, sest see on ainus, mis Eestit edasi viib.

Allikad: ERR, Ärileht

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused