Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Inimesed käisid toetamas politsei poolt kiusatavat kohvikut

21.11.2021
Elvis Brauer

MEM kohvikut pidav EKRE liige Elvis Brauer, keda ahistasid mitu päeva järjest politseinikud, kasutades tema vastu ka füüsilist vägivalda ning määrasid suure trahvi, sai sooja üllatuse osaliseks, kui inimesed kogunesid eile tema kohviku ette toetust avaldama.

Meedia nimetas seda aktsiooni muidugi ühemõtteliselt provokatsiooniks. „Täna pärastlõunal oli raske pääseda Elvis Baueri pealinnas asuvasse kohvikusse, sest valitsuse poolt kehtestatud piirangute vastu mässava mehe poolehoidjad olid tee kohvikuni ummistanud,“ kirjutas Õhtuleht. Huvitav, mis ajakirjanikel sinna asja oli, kui seal nii „ohtlik“ pidi olema.

Elvis Brauer kirjutas täna sotsiaalmeedias tänusõnad ja oma seisukoha: „Meie sõnum ametnikele on lihtne. Me ei pea seda võitlust pidama. Te ei pea seda tegema. Lihtsalt lõpetage. Aitab. Me ei tagane.

Sõnum ajakirjanikele on lihtne. Ärge kirjutage sellest, kuidas Braueri kohvik jätkab provokatsioone. Me ei provotseeri. Meid provotseeritakse. Me ei löö kunagi esimesena…aga me kindlasti vastame. Rahvas saatis eile sõnumi. Kohviku kogukond saatis eile sõnumi. Vabad kodanikud saatsid eile sõnumi. Meid on palju. Seiske meiega, mitte meie vastu. Me ei ründa, aga me ei tagane.

Meie kohvikusse pole vaja tulla tervisediktatuuri kehtestama. Tunnen sporti…tunnen toitu. Meie tervisega on hästi. Nende “terviseametnike” ja politseinike tervisenäitajad ei näeks meie omade kõrval tõenäoliselt head välja. Kaks 100-kilost mühkamit ei väänanud ka kääbikut ära, aga nali naljaks.

Hommikusöögiks puder, omlett ja värske apelsin.

Südame tervisele päevas tass või kaks head kohvi.

Lõunaks salatit, riisi, avokaadot, spinatit, seesami seemneid, seeni ja muud head sisaldavat tervislikku sushit. Jaapanlased teavad seda asja – elavad vanaks.

Tass rohelist teed või resveratrooli sisaldav klaasike veini?

Soe mandlicroissant või ema tehtud koogitükk, mis teeb tuju heaks. Pole vaja end üleliia ka piitsutada.

Igatahes – meil on hästi. Saame ilma mundriteta hakkama. Tulge erariietes ja proovige ise…või kui tulete mundris, siis ostke kaasa.

Aitäh kõikidele toetajatele. Me oleme sõnatud. Kummardame Teie ees. On au!“