Inimkond hakkab oma lolluste tagajärgi kõrvaldama kõige valusamate ja rumalamate meetoditega

Eesti,
©Scanpix
Lennukid jätavad tõesti taevasse tossujoone, kuid viisid, kuidas selle vastu võideldakse, pole eriti paljulubavad.

Inimkond tundub kõike tegevat võrdse idiootsusega – algul Maa loodust rikkudes ja seejärel seda enda esmavajaduste arvelt päästma asudes.

Vasakliberaalsele hukatuseteele siirdunud põhjanaabrite peaminister Antti Rinne ütles kolmapäeval, et Soome võtab kliimamuutuse pooleaastase Euroopa Liidu eesistumise peateemaks.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

“Kliimamuutuse pidurdamises on möödas “jah, aga” poliitika aeg. Soomes, EL-is ja kogu maailmas,” lausus peaminister. Soome eesmärk on, et EL-i riigid jõuaksid aasta lõpuks kokkuleppele eesmärgis saavutada 2050. aastaks kliimaneutraalsus, sõnas ta.

Kolmapäevastes uudistes räägiti ka Soome soovist võidelda CO emissiooni vastu lennuliikluse saastava mõju vähendamise kaudu. Kellelegi ei meeldi lennukitest järele jäävad paksud tossuribad, mis tihedama liikluse korral tekitavad taevas inimtekkelise pilvituse, kuid soomlaste plaan Euroopa jaoks sarnaneb Eesti Põxitiga.

Nimelt on plaanis hakata lennukites kasutama biokütust, mis paraku aga muudab lennuliinide eksplutatsiooni ja sellega seonduvalt ka lennupiletid märgatavalt kallimaks. Uudisest lipsas läbi ka arvamus, et tulebki vähem õhusõite teha ja rohkem näiteks ronge kasutada. Seega siis – hüvasti, kiired ja odavad lennureisid! Ehk sama, mis Eestis Põxit – hüvasti, oma ja odav elekter!

EKRE-t on kogu aeg süüdistatud soovis kapselduda rahvusriiki, aga nüüd teevad hoopis vasakliberaalid lõpu maailma avatusele – lennuliiklus muutub luksuseks ja maailm sellest lähtuvalt kitsamaks.

Loodust ja keskkonda on vaja kaitsta, kuid viisid, millega seda nüüd tegema hakatakse, on küll mõistusevastased, ja lähevad riikidele kalliks maksma. Heaoluühiskonna ajad on läbi ja mis asemele tuleb, pole teada, sest inimkond, kes uputas keskkonna plastikusse, hakkab oma oma saastetegevuse vastu võitlema jällegi ühiskonda kõige rohkem haavavate piirangutega.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused