Internetis koguvad populaarsust algatused Kaja Kallase valitsuse vastu

Eesti,
- Updated
Üks Kaja Kallase saavutustest.

Facebookis on loodud keskkond “Nõuame Kaja Kallase tagasiastumist” ja netilehel petitsioon.com saab anda allkirja algatusele “Toetan Kaja Kallase tagasiastumist”.

FB keskkonnas on algatuse selgituseks kirjutatud: “Leht loodi, et näidata Kaja Kallasele, et rahvas ei usalda tema erakonna valimislubadusi, samuti ei usalda Kaja Kallast peaministrina!” Pühapäeva ennelõunal oli lehe meeldivaks tunnistanud veidi alla 2200 inimese ja petitsiooni allkirjastanud veidi üle 600 inimese.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Algatajad nimetavad ennast Eesti patriootideks ja ühinema ootavad kõiki inimesi, kes on praeguse “päikesetõusuvalitsuse” vastu, alguse aga sai kõik sellest, kui nad hakkasid nägema uue valitsuse vigu. Eesmärgiks on kaasa aidata Kaja Kallase valitsuse kukutamisele.

“Seoses sellega kutsumegi üles meiega ühinema inimesi, kes tahavad, et Kaja Kallase valitsus ei püsiks kaua, sest see paneb ohtu Eesti riigi. Hoiatavaid märke on palju: peaminister ei suvatsenud ilmuda isegi mitte Riigikogusse koroona teemal arutlema, samas aga korraldati tuhandete osavõtjatega suusamaraton; valitsus lammutab kõike, mida varasem valitsus ära tegi.”

Viide Facebook lehele : https://facebook.com/EiUsaldaKajaKallast/
Viide allkirja kogumisele : https://www.petitsioon.com/nouame_kaja_kallase_tagasiastumist

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused