Intsikurmu festivalil näidatakse drag show’d, alla 11-aastased pääsevad tasuta

Eesti,
- Updated
©Scanpix
Lapsed vaatamas sõud

Põlvas toimuval Intsikurmu festivalil on kavas drag show. Üritust reklaamitakse kui legendaarset kväär-dräg pidu, kus kohal ka „Eesti kuulsaim drag queen Helgi Saldo, BÄMi ema ja Vikerkangelane Chloe, tõusev drag-täht Nasty, kes kokku moodustavad fantastilise drag perekonna“ jne. (https://intsikurmu.com/artist/6-08-bam-0230/)

Lugedes aga selle perverssusesse kalduva ürituse piletiinfot, siis selgub, et kuni 11-aastastele (k.a.) on sissepääs koos pileti ostnud täisealise saatjaga tasuta. Alates 12.a (k.a.) kuni 17.a (k.a.) pääseb festivalile noortepassiga vaid koos pileti ostnud täisealise saatjaga.

Võib ju arvata, et transseksuaalide esinemise ajaks on alaealised koju läinud, aga samas mõjub see kokku väga vastuoluliselt.

Me tõesti oleme jõudnud selleni, et täiskasvanutele mõeldud “meelelahutus” on osa üritusest, kus käivad ka alaealised ja väiksed lapsed peredega.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused