Islamis ei räägita tööst ja aususest – selline on üle poole sajandi Malis elanud eestlanna hoiatus

Eesti,
- Updated
©AFP/Scanpix
Eva Diallo uuel kodumaal Malis on islam palju halba tekitanud.

EKRE on kogu aeg rõhutanud nullpagulaskvoodi vajadust ja see leiab üha enam kinnitust, seekord Malis elava eestlanna kaudu.

Islami sissetung Euroopasse ja vasakliberaalide suur toetus sellele näitavad, et Lääne-Euroopa on poliitkorrektsuse, kolonialismiaja häbenemise ja paljude muude ühiskonnale peale surutud “väärtuste tõttu” minetanud igasuguse alalhoidlikkuse. Eesti peab sellest eemale jääma ja tegema seda veel enne, kui moslemid siin juba massiliselt kohal on.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Ilmselt jäi paljudel eestlastel lugemata Postimehe pikem lugu Eesti aukonsulist Malis Eva Diallost, kes on selles Aafrika riigis elanud üle poole sajandi. Aafrikasse sattus ta tänu malilasele, kellega kohtus Moskvas ja 78-aastane aukonsul on eesti vaimus üles kasvatanud kolm last.

Diallo sõnul pärinevat talle olulised väärtused just Eestist. «Ma ei salli seda muhameedlaste usku, sest seal ei räägita tööst ega aususest kunagi ja minu meelest on see väga halb,» selgitas ta.

Eesti sallivusleer ei kuula nagunii rahvuskonservatiive, kes hoiatavad massiimmigratsiooni eest, seetõttu ongi hea, kui seda teeb inimene, kes elab ise islamiühiskonnas ning keda rassismis ja islamofoobias süüdistada ei saa.

Eva Diallo hoiatab loos päris paljude asjade eest, mida peaksid näiteks teadma eesti tüdrukud, kes valivad endale kallimaks neegri. Pealegi on tema jutus ka see iva, mis peaks maailmakodanikeks pürgivaid eesti noori innustama eestlaseks jääma – Eva Diallo on võõras maailmas hakkama saanud just tänu eestlaslikele iseloomuomadustele.

Eestlased satuvad elama üle maailma ja saavad enamasti igal pool hakkama, sest ammutavad jõudu oma juurtest. Seepärast peaksid ka eesti noored hoiduma kõrvale kõigist ideoloogiatest, mis naeruvääristavad ja lammutavad eestlust.

Allikas: Postimees

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused