Istuv venemeelne valitsus täiendavaid maamüügipiiranguid ei toeta

Eesti,
- Updated

Nagu arvata võis, ei toeta praegune vasakpoolne ja aina enam kremlimeelsemaks muutuv valitus Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seadusemuudatust,  mis seaks maa ostule kolmandate riikide firmade ja kodanike poolt täiendavad piirangud, nentis EKRE fraktsiooni poliitiline nõunik Urmas Espenberg.

EKRE soovis muuta kolmandate riikide kodanike või juriidiliste isikute poolt põllumajandus- ja metsamaa omandamise tingimusi rangemaks. Lisanduksid reeglid keelenõuete, samuti hariduse ja oskuste nõuete täitmise kohta.

Maaeluministeerium tegi valitsusele seda kinnisasja omandamise kitsendamise seaduse muutmise eelnõu mitte toetada. Sama oli varem kinnitanud “isamaalasest” keskkonnaminister Kiisler.

UU (allikas BNS)

Seotud lood: Urmas Espenberg: IRLi minister Kiisler ei näe maa ja metsa mahaparistamises välismaalastele mingit probleemi

FOTO: Plakat Rail Balticu vastaselt meeleavalduselt 19.06.17

Kommentaarid

One commentOn Istuv venemeelne valitsus täiendavaid maamüügipiiranguid ei toeta

  • Avatar
    Aigar Ajaots

    Mis kasu oli EW radikaalsest maareformist, kui saavutatu niisama käest pudistatakse?

Kommentaarid on keelatud

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused