Jaak Madison: Eesti valitsus ei tohi Brüsseli rändepoliitikaga nõustuda

Eesti,
- Updated
Greece Migrants.JPEG-0b6b7

Eesti valitsus peaks Läti, Austria ja Visegrádi grupi riikide eeskujul saatma Euroopa Liidule selge sõnumi, et meie riik rohkem kvoodiimmigrantide vastu ei võta, ütles Riigikogu Euroopa Liidu asjade komisjoni aseesimees Jaak Madison.

„Arvestades murelikuks tegevaid arenguid Euroopa Liidus, on ainult aja küsimus, millal hakatakse Eestile taas immigrante pähe määrima,“ ütles Madison.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

„Hiljuti tegi Euroopa Liit tegi teatavaks plaani võtta vastu 50 000 põgenikku otse Aafrikast, Lähis-Idast ja Türgist, et migrandid ei võtaks ette ohtlikku reisi üle Vahemere. Euroopa Parlamendis küpseb kava kehtestada liikmesriikidele kohustuslikud kvoodid pagulaste vastuvõtmiseks.“

Madisoni sõnul ei tohi lubada Eesti valitsusel Brüsseli jõupoliitikaga kaasa minna. „Eesti peab immigratsiooniküsimustes hoidma kokku Ida-Euroopa riikidega. Nii nagu Poola, Tšehhi, Ungari, Slovakkia, Läti ja äsja parempoolse valitsuse saanud Austria on jäigalt vastu teistesse riikidesse saabunud immigrantide lubamisele oma riiki, peab ka Eesti valitsus ütlema Brüsselile selge „ei“. Eesti peab seisma liikmesriikide iseseisva immigratsioonipoliitika säilimise eest.“

UU

FOTO: AP

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused