Jaak Madison: Euroopa “Mistrali ja Nord Streami ideaalpoliitikud” on Le Penist veelgi Kremli-meelsemad

Eesti,
©UU
EKRE kandidaat eurosaadikuks Jaak Madison.

Euroopa rahvuslaste Eesti-visiiti korraldanud EKRE Riigikogu saadik Jaak Madison selgitab, miks on Marine Le Peni visiit loomulik ja isegi vajalik protsess, mitte tragöödia, nagu EKRE vastased üritavad tõestada.

“Marine Le Peni visiit ei ole Eestile kasulik mitte ainult selle poolest, et see võimaldab kaardistada Euroopa rahvuslaste ühishuvid Euroopa Liidus. Tema visiit on tänuväärne ka selle poolest, et paljastab Reformierakonnas ja Isamaas europarlamenti pürgivate poliitiku piiritu rumaluse.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Rõivased, kallased ja terrased kujutavad ette, et ajaloo lõpp on saabunud ning Eesti julgeolek on tagatud pelgalt sellega, kui suhelda enda jaoks mugavate Brüsseli võimupoliitikutega.

See on soovmõtlemine. Poliitiline olukord on pidevas muutumises ning Eesti peab oma julgeoleku tagamiseks ja iseseisvuse säilitamiseks olema valmis tantsima vanakuradi endaga. Sellest on aru saanud Putinile küllakutse esitanud president Kaljulaid. Putin sobib, aga Le Pen mitte?

Selge on see, et EKRE ei jaga Marine Le Peni seisukohti Krimmi küsimuses ja veel väga mitmes küsimuses. Ent sajaprotsendilist üksmeelt Euroopa riikide ja parteide hulgas ei saabu kunagi. Igal juhul mitte enne, kuni meist pole sotside ja liberaalide eestvedamisel vormitud üht keelt kõnelevat suurt euroopa rahvust. Erimeelsused ei välista dialoogi ja koostööd – EKRE jaoks on Le Pen ennekõike rahvuslane, kelle erakond on hetkel Prantsusmaa populaarseim, tegu võib olla homse võimuerakonnaga.

Le Pen olla oma venemeelsuse tõttu julgeolekuoht… Kuulge, suurem osa prantslasi on venemeelsed. Ka teised Euroopa suurriigid võivad olla vägagi venemeelsed, kui mängus on majandushuvid.

Rõivad, kallased ja terrased, tulge maa peale! Teie ideaalpoliitikud ja niinimetatud sõbrad pole oma tegelikes poliitikates keskmisest Euroopa poliitikust sugugi vähem kremlimeelsemad. Tuletage meelde Mistralit, Nord Streami, aga miks mitte ka Eesti-Vene piirilepet, mis ratifitseerimisel jätaks Petseri ja Narva tagused alad igavesti Venemaa koosseisu. Midagi kremlimeelsemat on raske välja mõelda.

Eesti-sugusel riigil pole kasu teismelise kombel jalgade trampimisest. Me peame arendama suhteid igal tasandil, et oma seisukohti selgitada ka neile, kes suhtuvad Venemaasse sinisilmselt.

Teate, mis on tõeline julgeolekuoht? See, kui Terrase-, Rõivase- ja Kallase-nimelised lihtsameelsed usuvad, et praeguse Brüsseli võimueliidi kintsu kaapides teevad nad Eestile heateo. Vastupidi, sotsid ja liberaalid on vedamas Euroopa Liitu sellisesse multikulti mülkasse, kus Eesti riik ja rahvas lähevad kõige kaduva teed ilma Venemaa sekkumiseta. Julgeolekuoht on see, kui Euroopa Parlamenti kandideerivad poliitikud ei saa aru, et Euroopal seisab ees surmaheitlus islami pealtungiga.

Kokkuvõttes, poliitikuid, kes ei adu Eesti ja Euroopa ees seisvaid tegelikke ohte ning selgitavad Euroopas toimuvaid protsess ainult „Vene huvidega“, ei peaks Euroopa Parlamenti valima. Hea, et Le Peni visiit võimaldas need isikud paljastada.”

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused