Jaak Madison: Jürgen Ligi võiks Freeh` küsimuses oma erakonnakaaslast Jaanus Rahumäge kuulata

Rubriik Eesti On
- Updated
©Erki Evestus
Karikatuur, mis näitab täpselt ära toimuva.

Euroopa Parlamendi saadik Jaak Madison juhib tähelepanu sellele, et Jürgen Ligi ahastavat võitlust Louis Freeh` ja Martin Helme vastu kritiseerib juba isegi tema erakonnakaaslane.

“Tänane järjekordne sonimine Louis Freeh, Martin Helme ja rahapesu teemadel Postimehe veergudel tõestab juba “ei-tea-mitmendat-korda”, et Jürgen Ligi on ammu oma aja poliitikas ära elanud. Õigel ajal lahkumine on kunst, mida Ligi ei valda. Nüüd on jäänud talle veel oma maine pidev alandamine. Nii palju alandamine, et mees, kes oli otseselt vastutav rahapesu ajal selle ärahoidmise eest, üritab nüüd ise huvide konfliktis olles alandada USAs väga lugupeetud meest Louis Freeh`d ja ministrit, kes seda toimunud kuritegu uurida püüab,” kirjutab Jaak Madison sotsiaalmeedias.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

“Ta isegi nii palju alandab ennast, et ta enda üks erakonnakaaslastest ja vähe taibukam mees Jaanus Rahumägi peab Postimehe arvamusloos teda korrale kutsuma, et Ligi ei kahjustaks veel edasi Eesti julgeolekuhuve läbi Freeh täiesti jabura mõnitamise,” lisab ta.

Ligi väidab nimelt oma arvamusloos “Jürgen Ligi: järeldused Helme-Freeh asjas”, et peaminister ei paistvat Freeh` küsimuses kõike teadvat, Martin Helme ei takistavat oma tegevusega rahapesu kuidagi ning lepingud tulevat lõpetada ja rahandusminister ametist vabastada.

Jaanus Rahumägi vastus “Jaanus Rahumägi: Freeh’ alusetu laimamine on Eestile julgeolekurisk” ütleb, et USA Senati raport ei kajasta Freeh` sobimatust, mehe kohta levitatakse vandenõuteooriaid ja need rünnakud on poliitiliselt motiveeritud.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused