Jaak Madison: Kersti Kaljulaid, ärge piinelge, astuge ükskõik mis põhjusel tagasi

Eesti,
Jaak Madison
©Kalev Lilleorg
EKRE poliitik Jaak Madison soovitab president Kaljulaidil lihtsalt oma teed minna.

EKRE saadik Euroopa Parlamendis Jaak Madison soovitab presidendil emotsionaalse tasakaalu taasleidmiseks amet maha panna.

“Ajakirjale Foreign Policy on suutnud Kersti Kaljulaid, kes peab end tugeva mandaadi ja toetusega presidendiks, uue intervjuu anda. Üks lause sellest intervjuust: „Nüüd pean mina teistele nende lolle tegusid selgitama ja kaotusi tagasi võtma.“

Pikemalt ei vääri tema presidendile sobimatud poliitiliselt erapoolikud ja tasakaalutud väljeütlemised intervjuus kommenteerimist, kui vaid ehk nii palju, et on olemas üks kiire lahendus tema piinale. Astugu lihtsalt tagasi. Toogu põhjuseks ükskõik mida. Näiteks öelgugi, et ta ei taha olla president riigile, mille valitsuses on EKRE. Oleks kõigile hea ja rahulik ning saaksime eluga edasi minna, ja mõne aasta pärast on Kaljulaidi nimi ka unustatud.

Kersti Kaljulaid, tehke seda. Teil oleks muidu veel tervelt kaks aastat vaja meie pärast piinelda ja teiseks ametiajaks Te niikuinii tagasi ei saaks. Parem juba kohe ja ise minna.”

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused