Jaak Madison Keskerakonna kongressil: loodame peagi koos Eestit juhtida

jaak madison

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna (EKRE) aseesimees Jaak Madison avaldas Keskerakonna laupäevasel kongressil peetud tervituskõnes lootust, et EKRE-l ja Keskerakonnal on peagi võimalus koos Eestit juhtida.

Madisoni sõnul on EKRE-l olnud Keskerakonnaga seni väga viljakas koostöö ja seda eelkõige seetõttu, et mõlemad parteid on praegu opositsioonis. “Samas on see olnud viljakas aeg, et õppida üksteist tundma ja aru saada, kui palju meil on koostööpinnast ja kuivõrd me hoolime koos Eesti elanikest,” rääkis Madison.

Tema sõnul on kõigi ühine huvi, et Eesti muutuks jõukamaks, arenenumaks, kõrge iibega turvaliseks riigiks. “Meil on positsioon üheskoos edasi minna,” rääkis Madison, avaldades lootust, et kahel erakonnal õnnestub juba lähiajal koos Eestit juhtida.

Madisoni sõnul on loomulik, et erakonnad teevad läbi arenguid ning selle käigus võib esineda ka erimeelsusi ja kriise. “Kuid arvestades teie suurust, siis need raskused, mis on olnud, teevad vaid iga erakonna tugevamaks,” märkis Madison.

Tema sõnul on laupäev märgiline Keskerakonna arengus ning toimumas on põlvkondade vahetus. “See on möödapääsmatu ja viib meid vaid tugevamana edasi,” lisas Madison.

BNS

Kommentaarid