Jaak Madison: ma ei soovi holocausti ega koonduslaagreid, vaid lahendust rändekriisile, mis hävitab Euroopat

Eesti,
©Scanpix
Jaak Madison.

EKRE saadik Euroopa Parlamendis Jaak Madison kirjutab sotsiaalmeedias, kuidas vasakliberaalsed meediaraisakullid taas tema väljaütlemistest endale kõhutäit küpsetavad.

“Minu eileõhtune postitus, mis käsitles migrantide poolt toime pandud roimasid, ning täna kostuv vasakpoolsete (Viljar Kiisler, tühisüdamed jt) kisakoor tõestas ehedalt minu soovitut: tegu on kahepalgeliste silmakirjatsejatega, kes näevad natsitonti igas sõnas ja kasutavad möödunud sajandil II maailmasõjas hukatuid poliitilise malakana, selmet pöörata tähelepanu tänasel päeval migrantide poolt tapetavatele eurooplastele.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Kas pole mitte õõvastav, et sallivusest, avatusest, sõbralikkusest, tolerantsusest ja headusest pajatavad seltsimehed on tegelikkuses külmaverelised küünikud, kes ei hooli vähimalgi määral näiteks selle kaheksa aastase poisi emast, kelle poeg hukkus rongi rataste all eritrealase käe läbi? Nad ei hooli selle mehe lähedastest, kes tapeti 31. juulil mõõgaga palestiinlase poolt, kes tuli “pagulasena” 2015. aastal Saksamaale ja esines süürlasena. Nad ei hooli ka näiteks naisest, kes pandi põlema süürlase poolt Lasnamäe korteris.

Ainus, millest nad hoolivad, on enesekeskne rahuolu ja nägemine natsismi kõikjal, mis ei kattu nende haiglase ideoloogiaga.

Saksamaal on “kadunud” ca 40% migrantidest, kes ei saa asüüli. Keegi ei tea, kus nad on. Rootsis on tõusnud viimaste aastakümnetega drastiliselt vägistamisjuhtumid ja need on otseses suhtes migrantide arvu tõusuga. Need meie (ka mujal Euroopas samasugused) võltssallivad ei hooli ka nendest rootslannadest, keda on rünnatud.

Kuid teades, et äärmusvasakpoolsed ei ole just kõrgeima intelligentsi esindajad, siis proovin võimalikult lihtlausetes seletada elementaarset: mina ei soovi (räägin vaid enda eest) koonduslaagreid ega holokausti. Mina soovin lõplikku lahendust migratsioonikriisile, mis hävitab Euroopat oma ajaloo ja kultuuriga.

Ma soovin, et Euroopa välispiir illegaalse migratsiooni eest oleks kas või hermeetiliselt suletud. Ma soovin, et kõik illegaalsed migrandid saadetaks tagasi nende lähtemaadesse. Ma soovin, et islamiradikaalidel poleks võimalus oma kombitsaid üle Euroopa ajada ja soovin, et eurooplased ei nõustuks sellele, vaid tegutseksid.

Seega rahu ja südametuld, pr Kiisler ja teised sõbrad. Lugege raamatuid ja õppige aru saama sõnadest ja sõnademängust.”

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused