Jaak Madison: ma ei soovi holocausti ega koonduslaagreid, vaid lahendust rändekriisile, mis hävitab Euroopat

Eesti,
©Scanpix
Jaak Madisoni sõnul otsivad ideoloogilised ajakirjanikud igalt poolt vaid seda, millest oma kõmulugude tarvis kinni haarata.

EKRE saadik Euroopa Parlamendis Jaak Madison kirjutab sotsiaalmeedias, kuidas vasakliberaalsed meediaraisakullid taas tema väljaütlemistest endale kõhutäit küpsetavad.

“Minu eileõhtune postitus, mis käsitles migrantide poolt toime pandud roimasid, ning täna kostuv vasakpoolsete (Viljar Kiisler, tühisüdamed jt) kisakoor tõestas ehedalt minu soovitut: tegu on kahepalgeliste silmakirjatsejatega, kes näevad natsitonti igas sõnas ja kasutavad möödunud sajandil II maailmasõjas hukatuid poliitilise malakana, selmet pöörata tähelepanu tänasel päeval migrantide poolt tapetavatele eurooplastele.

Kas pole mitte õõvastav, et sallivusest, avatusest, sõbralikkusest, tolerantsusest ja headusest pajatavad seltsimehed on tegelikkuses külmaverelised küünikud, kes ei hooli vähimalgi määral näiteks selle kaheksa aastase poisi emast, kelle poeg hukkus rongi rataste all eritrealase käe läbi? Nad ei hooli selle mehe lähedastest, kes tapeti 31. juulil mõõgaga palestiinlase poolt, kes tuli “pagulasena” 2015. aastal Saksamaale ja esines süürlasena. Nad ei hooli ka näiteks naisest, kes pandi põlema süürlase poolt Lasnamäe korteris.

Ainus, millest nad hoolivad, on enesekeskne rahuolu ja nägemine natsismi kõikjal, mis ei kattu nende haiglase ideoloogiaga.

Saksamaal on “kadunud” ca 40% migrantidest, kes ei saa asüüli. Keegi ei tea, kus nad on. Rootsis on tõusnud viimaste aastakümnetega drastiliselt vägistamisjuhtumid ja need on otseses suhtes migrantide arvu tõusuga. Need meie (ka mujal Euroopas samasugused) võltssallivad ei hooli ka nendest rootslannadest, keda on rünnatud.

Kuid teades, et äärmusvasakpoolsed ei ole just kõrgeima intelligentsi esindajad, siis proovin võimalikult lihtlausetes seletada elementaarset: mina ei soovi (räägin vaid enda eest) koonduslaagreid ega holokausti. Mina soovin lõplikku lahendust migratsioonikriisile, mis hävitab Euroopat oma ajaloo ja kultuuriga.

Ma soovin, et Euroopa välispiir illegaalse migratsiooni eest oleks kas või hermeetiliselt suletud. Ma soovin, et kõik illegaalsed migrandid saadetaks tagasi nende lähtemaadesse. Ma soovin, et islamiradikaalidel poleks võimalus oma kombitsaid üle Euroopa ajada ja soovin, et eurooplased ei nõustuks sellele, vaid tegutseksid.

Seega rahu ja südametuld, pr Kiisler ja teised sõbrad. Lugege raamatuid ja õppige aru saama sõnadest ja sõnademängust.”

Kommentaarid

3 commentsOn Jaak Madison: ma ei soovi holocausti ega koonduslaagreid, vaid lahendust rändekriisile, mis hävitab Euroopat

 • Avatar

  Jaagu jutuga saab ainult nõustuda!

 • Avatar

  Lugupeetud “Eesti kultuurist lugupidav” EKRE toimetus. Holokaust kirjutatakse eesti keeles K tähega (nagu Madison seda tegi), mitte C tähega nagu Teie pealkirjas. Piinlik suisa, kui ema keel asendatakse inglise keelsete sõnadega.

 • Avatar
  Leo Viller

  See venelast mängiv provokaatorist libakoroshenko võiks seoses selle nn sallivusega meelde tuletada ühe hea vene vanasõna – anna naine onule ja mine ise litsi juurde

Kommentaarid on keelatud

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused