Jaak Madison mõistis Euroopa Parlamendi komisjonis hukka vägivalla USA-s ja sai kaela tsensuuri 

Eesti,
©Uued Uudised
Euroopa Parlamendi liige Jaak Madison.

EKRE saadik Euroopa Parlamendis Jaak Madison kirjeldab, kuidas ta osales veebis inimõiguste komisjoni töös, pidas kõne tegeliku rassismi teemal ja sai vaigistamise osaliseks.

“Siin on nähtav koos subtiitritega see sõnavõtt hommikul läbi veebi Euroopa Parlamendi inimõiguste komisjoni istungil, kus teemaks USA sündmused, rassism, politsei vägivald jms. Näete ka ise, kuidas toimub meil parlamendis sõnavõtu katkestamine – kuna 1,5 minutit oli aega antud, siis minul ei lubatud isegi lauset lõpetada, vaid pandi kohe mikrofon kaamerapildiga kinni.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Mis sellest, et eelkõnelejad sotsialistide ja liberaalide poliitgruppidest läksid rahulikult pool minutit üle aja ning keegi ei katkestanud. Minu lause pidi aga lõppema sellega, et rassismi puhul räägitakse ainult rassismist, mis tuleb valgete poolt ja kõikide teiste vastu, ning see on lihtsalt kahepalgeline Euroopa Parlamendi poolt, kuidas eiratakse rassismi Lõuna-Aafrika Vabariigis.

Põhjusest arusaamiseks ei pea geenius olema: ilmselgelt oli see ärritav enamusele seal, sest tegelikult ei eksisteeri Euroopa Parlamendis sõnavabadust ja poliitilist võrdsust, vaid tegemist on ideoloogiliste fanaatikutega, kes ehivad end sõnadega “demokraatia” ja “sõnavabadus”.”

Jaak Madisoni kõnet vaata SIIT

13 commentsOn Jaak Madison mõistis Euroopa Parlamendi komisjonis hukka vägivalla USA-s ja sai kaela tsensuuri 

 • Avatar
  Leo Viller

  Kuna Euroopa Liidu ametlikuks ideoloogiaks on uuskommunism – uusanarhism, siis ei tohigi keegi juhtivate eurobürokraatide arvates rassismis süüdistamise kattevarjus harrastatava anarhismi kohta midagi paha öelda

 • Avatar
  Toivo Mäeste

  t.r.m. Keegi ei meenuta ameerika indiaanlaste saatust. Mustanahaliste sattumine Amwwrikasse 2,5 sajandit tagasi oli tollane versioon pagulastööjõu sissevedamisest tööks istandustes. Kurb kuid tõde.

 • Avatar

  Konservatiivid ei lähe iga väikese lõugamise ja provokatsiooni pärast tänavale. Kuid vajadusel tuleks küll organiseerida ka üks korralik rahumeelne konservatiivide meeleavaldus. Eriti jälgida julgeolekut. Et mõni ajuhaige ei saaks valjuhäälditel juhtmeid tagant kakkuda, et keegi hull ei sõidaks lapsevankriga inimeste sekka ja mõni eriti haige ei kisuks mikrofone käest. Need on siiamaani olnud ohud. Eks ajupestud lollidel mõistust jagub uute ja hullemategi väljamõtlemiseks.

 • Avatar
  inna seinre

  Enda poolt võin öelda ainult seda,et vaatasin suu ammuli sada kõnet ja mu hing sai valgust täis.Jõudu ,jõudu jõudu Jaak.

 • Avatar

  Jana Toom:”Pole saladus, et Eestis on rassism. Imestama paneb, et ei nähta konteksti.”

  Huvitav, keda meie Janake diskrimineerib?Ehk ütleb ise?Kas väljasurevat eesti keelt ja eesti rahvust või just need väljasurevad isendid diskrimineerivad vaest Janat?

  • Avatar

   On vaieldamatu fakt, et Eestis on rassistud, šovinistid, faŠistid, pedofiilid, poolearulised jne… jne…
   Kõikides riikides on!
   J rassism suuremal või vähemal moel on poea iga pere jututeemaks.
   Arulagedad süüsistavad oma ebaõnnestumistes teisi, näiteks venelasi, neegreid ja “musti” üldse.
   See on kvalifitseeritav nende sõnavõttude põhjal rassismnina.
   Mingi kaasaegne “hitlerjuugend” võtab samuti sõna.
   Justnimelt nende sõnavõtud ja väljaütlemised korjab propaganda üles ja voolib need vajalikku konteksti.
   Ka on puudu suuresti arutlusvõimest ja loogikast.
   Kui Marrakechis nüsitakse Euroopa tüdrukutel pead otsast, siis on see otse loomulikult kole ja paha.
   Kui aga ülemaailmselt J.B. kutsub Eesti rahvast noaga tibladel kõrisi läbi lõikama- siis on see tore?
   Tegu on ju üks!
   Selline “lauluke” kahjustab Eestit niivõrd, et meid tehelikult saab panna nende Maroko omadega ühele pulgale, kisaks on esitaja KL vormis ja tunnusmärkidega. Saab lausa “riikliku konteksti” kätte!
   Propale selline kingitus ja vajadusel mistahes riigil taskust võtta- “te olete rassistid-kõrilõikajad”.
   See on käsitletav just rassismina muide.
   Seega on Janal kontekstis õigus.
   Rumalad inimesed korraldavad nii, et meist ongi üldmulje kui väikesest tigedast natsiriigist.
   Tihti on tunne, et nad on palgalised mainekahjustajad.

   • Avatar
    Sallivad vihkajad

    Ah et eestlased on Maroko moslemi kõrilõikajatega samasugune ‘punt’…. no sellist laulu on ennegi vasakäärmuslastelt kuuldud, et eestlastest poolharitlased on hullemad kui Euroopa moslemitest massimõrvarid. Ja muidugi ajavad sellist bolševistlik-liberaalset propagandat tihti makstud ‘mainekahjustajad’.

 • Avatar
  Tõnis Siim

  Läänemaailma (sh USA ja Canada) on vallutanud sorosfashismi-rassismi kameeleonivärvi katk, mis ei ole vähem vastik ja inimsuse ning loodusvaenulik nähtus kui oli seda kunagine Hitleri fašismi pruun katk. Ka Rootsi on valdavalt sorosfashistlik-rassistlik riik, Soome on seda suures osas. Sorosfashismi-rassismi kameeleonivärvi katku leviku pidurdamiseks Eesti ja siit edasi Venemaa
  suunas tuleks katku piirkonna riigid ja rahvad, eriti Rootsi aga ka Soome isoleerida muust maailmast. Eesti ja Soome vahelise tunneli asemel tuleks mõelda hoopiski Hiina müüri ehitamisele katku piirkonna riikide piiridele.
  Läänemaailma valitsejate – USA-EU suuroligarhide domineeriva maffiagrupeeringu & võimukeskuste & ideoloogide (sorosfashistide-rassistide tuumikjõudude), sh ajupestud eurohungveipingide tegutsemise eesmärk: põlisrahvasteta (ülerahvastatud-populatsiooniplahvatuste-väljakurnatud biotoopide või/ja vaesemate piirkondade rändrahvaste-kolonistidega assimileeritud põlisrahvastega), rahvusteta, ümber-ning ülerahvastatud asualadega, europiidideta, rahatotalitaristliku-plutokraatliku, ühtse ja eristamatu biomassirahvaga täidetud Euroopa, Läänemere regiooni, sh estenfrei (eestivaba, eestlasteta) Eesti ülesehitamine võimalikult lühikese ajaga, juba 21. saj. lõpuks. Karistuseks ja kättemaksuks holokausti eest.

 • Avatar

  Kas siin ka kommida ei saa fb ei lase , toetan Jaak Madisoni, õige jutt, aga lisaks Ameerika põlisrahvas INDIAANLASED on allutatud lasklejatest mustanahalistest ja ka valgenahalistest ärihaidest

 • Avatar

  See EL on oma eksistentsi lõpusirgel. Kui kaua on veel jäänud, 5-10-15 aastat? Totaalne režiim nagu Nõukogude Liit, ja hullemaks läheb.

 • Avatar

  Liberalistid on üle maailma ja igal pool äärmusvasakpoolsed terroristid (Antifa jm).
  EL-is ei ole siiani suudetud hukka mõista Leninistide-Stalinistide holokausti, sest nad on samasugused.
  Nad on nõus kasvõi üle laipade võimule pääsema – nii USA-s, EL-s või meil Eestis – pilt on igal pool sama.
  Meil peavad korrakaitse organid olema väga valvsad!
  Meil Eestis on samasugused pimedad jõud, kes meelega päästaks samasuguse vägivalla valla, et ainult toiduahela juurde pääseda.
  Kaugele ei ole vaja vaadata – see on ju meie opositsioon, kes on juba organiseerinud mannetuid provokatsioone ja seda seakisa peame kuulama nädalate kaupa?!
  Ka “Aljosha” teiseldamine ei olnud juhus, sest selle “pogromiga” oli vaja oma võimu tugevdada ja kindlustada.
  Vaadake, kus on nüd oma otsaga “SUURMEES” Ansip – viibutab EL-st eestlaste poole ainult sõrmega.
  Nagu vanasõna ütleb : väikesed vargad ripuvad võllas aga Eesti viie rikkama riigi hulka toonud “varga-andrus” sõidab tõllas” – kas ei ole debiilsus???

 • Avatar

  Ja kus on konservatiivide protest tänavatel?
  See näitab, et konsevratiivid on mõkud lihtsalt, võimetud ise midagi organiseerima ja europeded sõidavad neist teerulliga üle lihtsalt – midagi ei juhtu ju sellest.

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused