Jaak Madison: Reformierakondlaste klounaad on muutunud otseseks ohuks meie riigi julgeolekule

Eesti,
- Updated
©UU
Jaak Madison

“Vaatan riigikogus toimuvat ja peab tunnistama, et oma tasemelt oleme jõudnud Reformierakonna ja sotsiaaldemokraatidega euroopalikku väärtusruumi, kus täiesti normaalne on toota tuhandeid debiilseid muudatuseettepanekuid eesmärgiga peatada parlamendi toimimine ja takistada demokraatlikku protsessi,” kirjutab Euroopa Parlamendi liige Jaak Madison (EKRE).

„Asjaolu, et Riigikogus suur seltskond on tavalisi kloune, pole uudis. Kuid asjaolu, et nad on ohuks ka meie riiklikule julgeolekule ja õigusriigi kestmisele, on juba uus tase. Väga madal tase muidugi,“ lisas ta.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Madisoni sõnul ei saa fakt, et riigikogu liikmed esitavad ettepaneku panna rahvahääletusele küsimus, mis täiesti otseselt ohtlik meie riigile, jääda lihtsalt vaikuseks meediaruumis.

Ta osundab, et reformierakondlased Urmas Kruuse (eksminister), Ants Laaneots (endine kaitseväe juhataja) ja Jüri Jaanson (lihtsalt ekssportlane) esitavad ettepaneku panna hääletusele küsimus: “Kas Eesti Vabariigis oleks parem elada, kui Eesti Vabariik kuuluks Venemaa koosseisu?”.

„See ei ole siin nali, kui mõni liberaalne seltsimees peaks seda arvama. See on meie Reformierakonna saadikute ettepanek. Kujutame nüüd ette, kui sellise küsimuse oleks lauale tõstnud mõni EKRE saadik riigikogus? Kas kujutaksite ette seda meediatormi ja skandaali, kuidas rikutaks meie liitlassuhteid ja kahjustataks julgeolekut? Kuidas nõutaks riigikogust tagasiastumist? Loomulikult ükski mõistusega konservatiiv lihtsalt ei teeks seda. Kuid eeldada mõistuse olemasolu Reformierakonnas on ka liigne luksus,“ kirjutab eurosaadik.

Madison küsib: „Kuid kus on nüüd meedia? Delfi? Postimees? Rahvusringhääling? Meil on riigikogus saadikud, kes tõsimeeli on teinud ettepaneku korraldada rahvahääletus küsimusega, kas Eestil oleks parem olla Venemaa koosseisus. Miks te nüüd vaikite? Ei sobi seda kajastada, sest selle ettepaneku on teinud äärmusliberaalse frondi võitlejad? Muidugi seda ei kajastata, kuna neutraalset meediat ei eksisteeri juba pikemat aega. Meil eksisteerivad vaid propagandistid, kes üritavad ise poliitikat teha ning vaikivad tahtlikult, kui küsimuse all on tõsiselt riigi julgeolekut õõnestav küsimus.“

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused