Jaak Madison suhetest Venemaaga: “Tangot tantsitakse kahekesi”

Eesti,
©Uued Uudised
Euroopa Parlamendi liige Jaak Madison.

Käes on 21. juuni ehk päev, mil täpselt 80 aastat tagasi toimus Eestis riigipööre, millega okupeeriti Eesti Vabariik. Arvestades asjaolu, et möödunud on ka 75 aastat teisest maailmasõjast, siis tuleb tähele panna välispoliitikat, mida üritab ajada tänane Venemaa Föderatsioon – see on täpselt jätkuks Nõukogude Liidu poliitikale, mille osaks on tuim valetamine, manipulatsioonid ja ajaloo võltsimine, kirjutab Euroopa Parlamendi saadik Jaak Madison (EKRE).

“Vahel võib kuulda ka Eestis väiteid, et miks me ei saa hästi läbi Venemaaga? Minulgi poleks selle vastu midagi, kui naaberriigid omavahel suudaksid mõistlikult suhelda ja häid majandussidemeid arendada,” kirjutab Madison sotsiaalmeedias. “Paraku tantsitakse tangot kahekesi. Kui üks partner soovib tantsida tangot valsitaktis, siis tants ei toimi hästi. Kui Venemaa Föderatsioon kõige kõrgemal tasemel üritab värvida musta valgeks ehk väita maailmale, et Eesti Vabariik astuski legitiimiselt Nõukogude Liitu, Eestis ei toimunud massilist venestamist või tegelikult olid poliitmõrvad vaid aus kohus ja küüditamised puhkusereis kuurordisse, siis kuidas on üldse võimalik heade suhete arendamine?”

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Ta küsib: “Mis annab meile alust arvata, et Venemaa Föderatsiooni kavatsused ja ambitsioonid erineksid oma eelkäijast ehk Nõukogude Liidust ning Stalinist, kui tolle kuritegusid ja okupeerimisi õigustatakse, selmet tunnistada vigu ja vabandada?”

Lõpetuseks tuletab ta meelde, et meie vägagi demokraatlikult ja rahva poolt armastatud president Kaljulaid käis Kremlis kohtumas naaberriigi presidendiga ja me siiani ei tea, millised teemad olid arutlusel ning milles jõuti ühisele arusaamale.

4 commentsOn Jaak Madison suhetest Venemaaga: “Tangot tantsitakse kahekesi”

 • Avatar
  uskmatu-toomas

  Päts müüs,Lauristini kamp müüs ja venemaa lihtsalt “ostis” – tagajärg oli nagu oli oma inimeste pealekaebamine,inimlik kadedus,AHNUS jne.
  Saime venemaast lahti ja mida me tegime – otsisime kohe uue “kaitsja” tegelikkuses kamandaja ja õpetajad kuidas Eestlane omal maal peab elama.
  Sina Madisson võid tangot tantsida ka kolmekesi kogu aeg halades vaadake mida venelased meile on teinud samas unustades mida on teinud suurvõimud maailmas aastasadu ?
  Topeltmoraal,kahepalgelisus on tänase maailma moto !

 • Avatar

  Eesti peab Euroopa Liidust välja astuma. Oled tubli, Jaak Madison! Ei saa öelda, mida ma tahan meie teiste saadikute kohta öelda. Sõnavabadust pole. Koletu kuritegu jääbki paljastamata. Ja kordub. Riigireeturid ülbitsevad maksumaksja palghal. Nende teiste eurosaadikute erakonnad tulen täiega siin ette võtta. Kohutav olukord, Eesti saadikud lähevad kriminaalidega kaasa ja õigustavad jõledusi.

 • Avatar

  Milline rahvas seda Buratiinot armastab? Eesti rahvas see küll pole.

 • Avatar

  Paistab, et Madison ei tea tango tantsimisest tuhkagi .Ta on kusagilt lugenud ja teab vaid seda ,et tangot tantsitakse kahekesi. Kuid tangos on alati meespartner (USA) see, kes juhib ja dikteerib 100% naispartneri liikumisi ja igat sammu. Naispartneri (Venemaa) osaks oleks tantsus kuuletuda, järgida ja ära arvata igat meespartneri liigutust. Kas Venemaa ikka on nõus olema juhitavaks ja kuulekaks naispartneriks, on vägagi küsitav.Ja miks peakski?

Lisa kommentaar:

Your email address will not be published.

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused