Jaak Madisoni hinnang Abdul Turay liitumisele Keskerakonnaga: põhimõttelagedus vastavalt omakasule

Eesti,
- Updated

Mustanahalise munitsipaalpoliitiku Abdul Turay ühinemine Keskerakonnaga näitab eeskätt sotside ja keskpartei lähedust vasakliberaalsel tiival ning üheks selle omaduseks on põhimõttelagedus erakondade vahetamisel vastavalt omakasule, ütles Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna aseesimees Jaak Madison.

Turay kuulus varem sotsiaaldemokraatide leeri, kuid lahkus sealt läinud kevadel, kui sai Keskerakonna juhitud pealinna palgale. Turay tarvis loodi Tallinna Arengu- ja Koolituskeskusesse töökoht.

Turay ütles Delfile, et ta pole avaldust Keskerakonnaga liitumiseks veel esitanud, kuid kavatseb seda teha järgmisel nädalal.

Madisoni sõnul on huvitav küsimus, kumma leeriga Turay Keskerakonnas ühineb: savisaarlaste või simsonlastega?

Turay on varem ajakirjandusele öelnud, et „Keskerakonnal on kõige tugevam positsioon, et võidelda Eestis leviva sallimatusega ning EKRE laadsete radikaalsete liikumistega“.

UU

Foto: Scanpix 

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused