Jälle need maasikad: kas marjad jäävad põllule töökäte vähesuse või hoopis soodsast varasuvest tekkinud ülekülluse tõttu, millele mõjus laastavalt jaanijärgne vihmaperiood

Eesti,
©Scanpix
Maasikad.

Tänane Maaleht avaldab hallitanud maasikatega vaovahepilte ning kirjeldab emotsionaalselt, kuidas põllul levib käärimisest imal aroom ning kõik see saak jääb põllule.

Loomulikult süüdistab ajaleht selles valitsust. Tõsiasi on aga see, et tänavune juunikuus Eestit külastanud kuumalaine värviski maasikad punaseks ning järgnenud vihmaperiood pani küpsenud ja erakordselt hea saagi mädanema.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Turg aga upub maasikatesse, mille rohket küpsemist tänavune suvi on lubanud.

Näiteks tänane maakonnaleht Virumaa Teataja kirjutab, kuidas turul oma marju müüv maasikakasvataja müüb päevas pool tonni maasikaid ning kiidab, et tänavune saak on hea, marjad suured ja ilusad.

No iga mõistuslik olend peaks aru saama, et valitsus ei saa kuidagi olla süüdi ei vihma ega päikese maale manamises.

Kui hakata kahjusid välja maksma, siis on päris keeruline piiri tõmmata, kus on põhjuseks töökäte vähesus, kus looduskahjudest tingitud saagi hävinemine.

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused