Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Jälle on kohtu all sisserändajast vägistaja

16.02.2022
Harju maakohtus purustati illusioon Eesti ajakirjandusvabadusest. Pilt on illustratiivne.
© UU

Samal ajal kui meil siseminister tahab hakata taas rändekvoote üle vaatama ning tunneme üha kasvavat rändesurvet, siis on kohtu all järjekordne sisserännanust vägistaja.

Eesti Ekspress kirjutab, et Harju maakohtus algab peagi õigusemõistmine 34-aastase Nigeeria kodakondsusega tudengi üle. Ringkonnaprokurör Leelet Kivioja süüdistab teda naisterahva vägistamises. Raskes alkoholijoobes kannatanu polnud võimeline toimunust aru saama ega vastupanu osutama. Aafriklase sõnul pole ta kuritegu sooritanud. Mees viibib vabaduses.

On julm, aga tüüpiline ja näib, et need asjad ei lõppegi. Näiteks läinud aastal tegi Harju maakohus otsuse, mille tulemusel mõisteti Bangladeshist pärit füsioterapeut, kes samuti õppis ülikoolis, Mohammad Delwar Hossain süüdi oma kliendi vägistamises.

Hossain ise ei pea seda kuriteoks. Selline ongi kultuuride erinevus?

Eesti Ekspress kirjutas 2020. aasta novembris ka kahest Tallinna taksojuhist, egiptlasest ja sudaanlasest, kes sattusid kohtu alla vägistamissüüdistustega, kusjuures esimene neist tegi kuriteo Tallinnas elava välismaalanna kallal. Mullu lõppesid mõlemad kohtuasjad süüdimõistmisega.

Loe ka Õhtulehe Kohtunik: vägistamine on osa mustanahaliste kultuurist ja Musta mandri vägistamiskultuur on jõudnud Tallinnasse