Jürgen Ligi saab vastu nina ka omade käest: Jaanus Rahumägi peab Freeh laimamist Eestile julgeolekuriskiks

Rubriik Eesti On
©Internet
Reformierakond alustas rahapesu kinnimätsimist. Pilt on illustratiivne.

Reformierakonda kuuluv endine Riigikogu liige, turvaärimees Jaanus Rahumägi andis oma erakonnakaaslasele Jürgen Ligile, kes kardab rahapesu-uurimist nagu vanapagan välku, vastu nina, kui kirjutas et Freeh’ alusetu laimamine on Eestile julgeolekurisk,

Vastupidiselt Ligi tõmblustele, tõi Rahumägi Postimehes avaldatud kirjutises välja, et USA senati raport ei kajasta Freeh’ sobimatust, et selle advokaadi kohta levitatakse vandenõuteooriaid ja et rünnak Freeh’ vastu on poliitiliselt motiveeritud.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

„Advokaat Louis Freeh on USAs väga lugupeetud isik, vastupidi sellele, mida Eestis on üritatud väita, kirjutab ettevõtja Jaanus Rahumägi. Ta lisab, et soovimata sekkuda Eesti päevapoliitikasse, vajab üks teema siiski klaarimist, sest meelevaldne lahmimine tõsisel teemal võib Eesti huve pikemas perspektiivis kahjustada.

Kohe alguses toob opositsioonis oleva oravapartei liige, kelle liidrid ja tegevpoliitikud pidevalt üritavad rahapesu-uurimist takistada ning mustata nii selle südameasjaks võtnud rahandusministrit Martin Helmet kui ka USA advokaadibürood, kellega leping sõlmiti, et miski ei kajasta Eestis mainitud, aga mitte kunagi tsiteeritud senati luureraportis Washingtonis laialdaselt lugupeetavat Louis Freeh’d halvasti.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused