Kadri Vilba: keskerakondlik toiduahelakultuur tuleb likvideerida!

Kadri Vilba on eelseisvatel valimistel EKRE kandidaat Tallinnas Nõmmel.

Tallinna linnavolikogu EKRE fraktsiooni nõuniku Kadri Vilba sõnul ei tohiks linnarahvas leppida, et Tallinnas pikalt võimul olnud Keskerakond on mehitanud kõik linnale kuuluvate äriühingute ja sihtasutuste nõukogud peaaegu täies ulatuses oma erakonna liikmetega.

„Nii linnapea Taavi Aas kui ka abilinnapea Aivar Riisalu on käinud opositsioonile sel teemal aru andmas, kuid mõlemad vastasid, et nõukogudes on tublid spetsialistid, kes väärivad oma kohta ja määratud palka selle töö eest. Taavi Aas kuraasitses, et ta on nii kaua juba AS Ida-Tallinna Keskhaigla juhatuse esimees olnud, et tunneb ennast selles valdkonnas väga koduselt ja seega on ta valdkonnaspetsialist,“ ütles Vilba.

„Tegelikult on kõigile selge, et Tallinna linnas on nõukogu liikmeks saamisel piisavaks kompetentsiks mitte erialane pädevus, vaid Keskerakonda kuulumine.“

Vilba kinnitusel teevad Tallinna volikogu EKRE fraktsiooni saadikud kõik endast oleneva, et kehtiv kord prügikasti saata ning keskerakondlik toiduahelakultuur likvideerida.

„Kavatseme avalikustada kõik ebaeetilised ning korruptsioonimaigulised sidemed. Koostamisel on umbusaldusavaldus linnapea Taavi Aasale,“ ütles Vilba.

LOE LISAKS

Tallinna keskerakondlastest juhid teenivad äriühingute nõukogudes kopsakat lisatasu

PÕHJALIK ÜLEVAADE: Kuidas Keskerakond maksumaksja rahaga oma toiduahelat püsti hoiab

Kommentaarid