Kuklalasud tulekul? Kaja Kallas ähvardas koalitsioonisaadikuid: teid otsitakse üles!

Eesti, Uudised,
- Updated
©UU
Kaja Kallas

Reformierakonna esimees Kaja Kallas ähvardas täna Riigikogu saalis pensionireformi arutelul valitsuse liikmeid ja koalitsioonisaadikuid, rõhutades, et tulevikus otsitakse üles need, kes selle otsuse taga olid.

Reformierakonna Riigikogu fraktsiooni juht Kaja Kallas ütles täna parlamendis, et teise pensionisamba lõhkumine, mida Riigikogu täna hääletab, on halb seadus. Ja lisas kohe, et „uskuge mind, head kolleegid, see kuupäev läheb ajalukku ja tulevikus otsitakse üles need, kes selle otsuse taga olid“. Ta rõhutas: „Igaüks teist, kes selle poolt hääletate.“

Muudmoodi, kui otsest ähvardust, on seda sõnavõttu raske tõlgendada.

Kommentaarid

9 commentsOn Kuklalasud tulekul? Kaja Kallas ähvardas koalitsioonisaadikuid: teid otsitakse üles!

 • Avatar

  Omandi-ja maaraformi läbisurujad tuleks kohe üles otsida

 • Avatar

  Ta on ju hullem kui kommunist.

 • Avatar

  Oh Kaja! Jälle kuuleb sinu suust lumehelbekesest ära hellitatud pubeka rumalusi. Arvan siiski, et tegelikult lähevad kohtu alla need reformierakonna ja sotside kunagised poliitikud, kelle töö oli konstrueerida see pankuritele kasulik rahamasin nimetusega “Teine pensionisammas”. Sest keegi peab ju ka vastutama selle ebaõiglase finantsinstrumendi tegemise eest, mis röövis suuremalt osalt sunnismaistest teise sambaga liitujatelt raha. Mõtle Kaja enne, kui jälle tatti pritsima hakkad!

 • Avatar

  Juhuu, sulaselge ähvardus, kus nüüd kõik sallivad oma sallimise vihakõnede jutuga onˇˇ Kas Tarandil pistol laetud ja läheb Kajaga luurele kohe homme juba, Aeg võiks asja lähemalt uurida. Kogu see reffide kamp on segi pööranud oma võimu ihas, sest neid ongi hakatud üles leidma , mis ajab marru.

 • Avatar

  Kommentaariumis kahjuks palju kisa vähe villa – tundub, et rahval on haritusega muresi – süda on õigel kohal aga väljendumistega on raske.
  Proovin aidata ja lisan viite mille tagant leiab argumenteetud fakte KaKa laadsete isikutega väitlemiseks.
  Seal on ka kirjas mis juhtus siis kui KaKa laadsed sotsid-bolsevikud absoluutsele võimule pääsesid:
  https://concen.org/content/europa-last-battle-2017

 • Avatar

  See mida KaKa teeb on VIHAKURITEGU, ähvardamised! Nagunii on ka selle jaoks paragrahvid olemas. Kuhu jääb ta sallivus? 😉

 • Avatar

  Kohe näha, et kommunisti tütar.

 • Avatar

  No see näitab, et eestirahva sala-timukatel on “perääkin persen”… Ei hakka ükski hammas peale, ei ussi-ega-püssirohi… Enam pole muud kui ähvardusi sisistada…
  Ja, KaKa, seda me veel vaatame, kes keda ühel päeval üles otsib… Kui ainult rahva suurem osa teada saab, mis see teie “liberalism” tegelikult on…, ja mis on teie tegelikud plaanid Eestiga ja siinse rahvaga… Burn in Hell, Sisalik !!!

 • Avatar

  No see näitab, et eestirahva sala-timukatel on “perääkin persen”… Ei hakka ükski hammas peale, ei ussi-ega-püssirohi… Enam pole muud kui ähvardusi sisistada…
  Ja KaKa, seda me veel vaatame, kes keda ühel päeval üles otsib… Kui ainult rahva suurem osa teada saab, mis see teie “liberalism” tegelikult on…, ja mis on teie tegelikud plaanid Eestiga ja siinse rahvaga… Burn in Hell, Sisalik !!!

Kommentaarid on keelatud

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused