Kaja Kallas kirjutab oma unistused reaalsuseks, kartes ise, et valitsus järsku ei lagunegi 

Eesti,
Kaja Kallas on paanikas, sest näeb oma mihklipäeva lähenemas.

Reformierakonna vapiloomakest Kaja Kallast pole ammugi enam mõtet tõsiselt võtta, ammugi veel tema väite peale, nagu valmistuks EKRE valitsusest lahkumiseks.

EKRE ministrid teevad praegu päris palju ära nii immigratsiooni tõkestamisel, Eesti eelarvepoliitikas (LGBT puukide lahtiraputamine), rahapesu uurimise taganttõukamises, e-valimiste lahtiharutamises, justiitssüsteemi korrastamises ja paljus muus, nii et erakonnal pole mingit põhjust lahkuda enne, kui valitsuse lagunemist põhjustaksid punased jooned.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

See, et kaks ministrit, kes üritavad Reformierakonna hirmuks lahti harutada e-valimisi, pole korralikult tööd teha saanud, on reformarite algatatud meediakiusu tagajärg – mõlemaid asuti hävitama veel enne, kui nad ennast tõestada jõudsid.

Kaja Kallase järjekordse tühijutu taga on ilmselt hoopiski Reformierakonna sisepinged – Uute Uudisteni jõudnud info kohaselt lubasid oravaparteilaste “kampsunid” oma naisesimehe ametist maha võtta, kui ta ei saavuta detsembriks valitsuse lagunemist.

Kaja Kallas on lihtsalt paanikas, sest näeb oma mihklipäeva lähenemas ja seetõttu näitab ta oma unistusi võimaliku reaalsusena.

Eestile oleks kasulik hoopis see, kui RE stagnatsioonierakond enam võimule ei saaks, veel vähem on riigile vaja tühja kohta peaministritoolil, mis tekiks Kaja Kallase sinnapääsul.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused