Kaja Kallas paljastas, et Reformierakond korraldab riigipööret – kas Jüri Ratas paindub putšistide ees?

Eesti,
- Updated
©Scanpix
Kaja Kallas ja Reformierakond kutsuvad üles kukutama valitsuse ministreid – opositsioon üritab riigipöördega võimu haarata

Kõigile peaks juba selge olema, et üht ministrit teise järel rünnates korraldab Reformierakond koos sotsidega tõelist sõda valitsuse lagundamiseks – kui Mart Järvikust peaks jagu saadama, siis järgnevad järgmised ministrid. Opositsioon hävitab õigusriiki, rünnates demokraatlikult valitud võimupoliitikuid.

Nüüd tõestas seda Reformierakonna esimees Kaja Kallas, kes teatas Delfis: “Läheme edasi Mart Järviku umbusaldamisega ja pärast seda tuleb õigusriigi ründamise ning valetamise pärast valitsusest lahkuma sundida ka Mart ja Martin Helme.”

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Siit järeldub, et asi ei ole enam kellegi eksimustes või ebatäpsustes – tegu on otsese riigipöördega, kus rünnak rünnaku järel hävitatakse valitsuse töövõime ja sunnitakse teda tegema teed võimuhaarajatele, omamata midagi kindlat ministrite vastu.

Nüüd on aeg sekkuda riigi justiitssüsteemil, tegemaks kindlaks, kas tegu pole opositsiooni korraldatava ebademokraatliku võimuhaaramisega. Peaminister Jüri Ratasel on veel viimane võimalus tõestada, et ta suudab võimu hoida, sest valitsuse kukkudes avab ta tee riigipöörajatele.

Reformierakond on laimu ja valedega ning meedia toel sundinud lahkuma kaks EKRE ministrit, ründab kolmandat ja lubab maha võtta veel kaks – kui see pole hiiliv riigipööre, siis mis see veel on?

Uued Uudised kutsuvad prokuratuuri üles uurima, kas Kaja Kallase ja opositsiooni ütlustes, mis ähvardavad ministreid uute rünnakutega, on ebaseadusliku riigipöörde tunnused – ühtegi ähvardatavat ministrit pole justiitsorganite poolt milleski süüdistatud, nende vastu pole juurdlust alustatud, veel vähem süüdi mõistetud, kuid Reformierakond on nad juba süüdi tunnistanud ja lubab jõuga lahkuma sundida.

Tegu on ääretult jõhkra rünnakuga õigusriigi ja demokraatia vastu, millele tuleb kiiresti piir panna. Kui Reformierakonna ebaseaduslik võimuhaaramine läbi lastakse, on demokraatiaga Eestis lõpp – see riigipööre on tõenäoliselt toimumas selleks, et rahapesuraportite saabudes ise võimul olla.

3 commentsOn Kaja Kallas paljastas, et Reformierakond korraldab riigipööret – kas Jüri Ratas paindub putšistide ees?

  • Avatar

    Punased on mässama hakanud. Tuleb käivitada mässuvastane kaitseplaan 1924 ja kindral E. Põdder Tallinnasse kutsuda.

  • Avatar

    Nad; kakad ja saared tuleb riigipöörde kavandamise eest uurimise ja hiljem kohtu alla anda !! Fakte on juba kuhjaga ..! Miks poks ja kapo ometigi ei reageeri .aga järviky valwtamist uurivad nii ,et suitsu tuleb ,nagu kratid.

  • Avatar

    Kui Tiit omal ajal mingi olematute ja faktiliselt tõestamata riigipöördekatse eest 2 aastaks türmi pandi siis nüüd oleks küllaga fakte tõestamaks riigipöörde tegelikku tahet ja igasugused kakad ja saared pikaks pikaks ajaks kongi paigutada… Nii on.!

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused