Kaja Kallas süüdistab, et oravatele ei võimaldatud kaugistungit, aga riigikogu juhatus pole seda võimalust veel välja töötanudki

Eesti,
©UU
Riigikogu saal

Reformierakonna esimees Kaja Kallas käib nutuse näoga ühe reporteri juurest teise juurde ja hädaldab, et riigikogu juhatus ei võtnud kuulda opositsiooni ettepanekut korraldada Mart helme vastu umbusaldushääletus kaugistungi kaudu.

Nagu poliitikahuvilised juba teavad, siis kaugistungit oli reformierakonnale vaja selleks, et kaks nende saadikut – Siim Kallas ja Aivar Sõerd on lähikontaktsena sunnitud olema eneseisolatsioonis. Ja kuna järgmine nädal on istungitevaba, siis lükkub opositsiooni järjekordne poliittsirkus sealt edasi.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Mida aga avalikkus ei pruugi teada ja mis teeb Kaja Kallase nurina põhjendatuks, on see, et kaugistungi toimumiskorda kui sellist polegi veel kinnitatud. Korra on seda vaid testitud ja testitakse veel.
Riigikogu juhatus arutab elektroonilise täiskogu korda uuesti 17. novembril arvestades testimisel saadud tagasisidega.

Seega on Kaja Kallase süüdistused selles, et koalitsioon ja riigikogu juhatus väldib umbusalduse asjus meelega kaugistungit, täiesti alusetud, et mitte öelda avalikkust eksitavad. Seda tõika ei pea peavoolumeedia mõistagi miskiks, tõde lastakse paista ikka omamoodi.

 

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused