Kaja Kallase kärpevalitsus paiskab hinnatõusude ajal 400 000 eurot kahtlase mõjuga vaktsineerimise teavituskampaaniasse

Eesti,
©Uued Uudised
Raha

Eestis on vaktsineerimine praeguseks jooksnud kindlatesse rööbastesse, kaitsesüst ei tähenda enam kindlat kaitset, nagu algul väideti, mitmed riigid lõpetavad vaktsiinipasside kehtivuse, Eesti aga on otsustanud endiselt paisata suur hulk raha sellesse, et veenda neid, keda sageli enam ei veena.

Riigi Tugiteenuste Keskus (RTK) kuulutas välja riigihanke loovlahenduste tellimiseks vaktsineerimise teavituskampaaniate läbiviimiseks sotsiaalministeeriumile, hanke eeldatav maksumus on 400 000 eurot, kirjutab BNS.

Riigihanke eesmärk on leida kuni viis raamlepingu partnerit COVID-19 vaktsineerimist toetavate teavituskampaaniate loovlahenduste väljatöötamiseks ja teostamiseks, selgub hankedokumentidest. Pakkuja esitab proovitööna näidiskampaania loovlahenduse, mille eesmärk on jõuda COVID-19 vaktsineerimise kolmanda doosi tegemist toetava teabega Eesti elanikeni vanusegrupis 16+.

PortoRollo kärpevalitsus on raha igalt poolt vähemaks võtnud, nüüd aga paneb peaaegu pool miljonit uuele kampaaniale, seda aga olukorras, kus haigestuvad ka kolmesüstiinimesed (Jüri Ratas) ja usk vaktsiinide kõikvõimsusesse on kadumas – see on sisuliselt raha maha viskamine.

Suurbritannia Inglismaa-osa ja Iirimaa tühistasid eelmisel nädalal enamiku koroonapiiranguid ning ka vaktsiinipassid, Eestiski vaadatakse mitmed koroonameetmed üle, Kaja Kallase valitsus aga paiskab suure hulga raha propagandasse, selle asemel, et leevendada energiahindade tõusu mõjud.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused