Kaja Kallase valitsus hülgab lisaks tavainimestele ka ettevõtjad

Eesti,
- Updated
©UU
Riina Sikkut kasutas oma kuulsat žesti igal elualal.

Reformierakonna valitsused on alati olnud nii tavakodanikule kui ettevõtjatele hukatuslikud ja erandiks pole ka praegune valitsus, kes ei kavatsegi ühiskonda aidata.

Rekordeid lööv elektri hind halvendab Eesti ettevõtete konkurentsivõimet, kuid majandusminister Riina Sikkuti sõnul on arutelud nende toetamise teemal olnud üksnes teoreetilised ning eraldi ettevõtetele suunatud meetmetes kokkuleppeid tehtud ei ole, kirjutab ERR.

Kui eratarbijatele töötab valitsus välja elektri universaalteenust, siis ettevõtted sellega liituda ei saa ning kõigil tootmisettevõtetel pole ka võimalust tööd elektri hinnatippude ajaks peatada.

Seega hülgab RE-sotside-isamaalaste valitsus ka ettevõtjad. Kummaline aga on majandusministri väide, et elektrihinna all ägavad ettevõtted saavad kasu sellest, kui tavakodanikele antakse piskut kompensatsioone ja nemad hakkavad rohkem tarbima.

Sikkut ütles ERR-i raadiouudistele, et kodutarbijate toetamine jõuab kaudselt ka ettevõteteni, sest kui inimesed tulevad oma kohustustega toime ja saavad senist tarbimist säilitada, ei kuku vähemalt ka ettevõtete käive.

Selline majandusminister on Eestil, kes usub, et kiiresti vaesuvad inimesed suudavad ettevõtted päästa.

Uued Uudised

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused