Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Kaja Kallast ootab taas kohtutee

15.07.2023
Kuni Kaja Kallas meeldis Eesti meediale, oli tal lihtne intervjuusid anda, sest küsimused olid suunavad. Nüüd on ta suhted meediaga ise ära rikkunud ja seetõttu hädas, kui oma valede ja väärtegude eest tuleb vastust anda.
© UU

Ärimees Parvel Pruunsild on imestunud, et ei saanud Kaja Kallaselt neljapäevasel valitsuse pressikonverentsil oodatud vabandust ning on andnud enda advokaadile juhise pöörduda kohtusse.

Delfi uuris Pruunsilla advokaadilt Paul Kereselt, kas Pruunsillal on kindel plaan kohtusse minna ja kuidas suhtus ärimees sellesse, et Kaja Kallas ei lükanud oma väiteid ümber ega vabandanud. „Jah, Parvel Pruunsild on andnud juhise pöörduda kohtusse,“ kinnitas Keres.

Nädal tagasi valitsuse pressikonverentsil Pruunsilda riivanud  kuulujutte levitanud  Kallas hoidus seekordsel pressikonverentsil vabandamast ning lisas veelgi õli tulle, õigustades end sellega, et tema on vaid sõnumitooja. Samas lisades, et ta on valmis võitlema kohtus.

Delfi uuris eelmise nädala valitsuse pressikonverentsil, mida arvab peaminister Pruunsilla poolt tänavu opositsioonierakondadele tehtud miljoni euro suurusest ühisannetusest. Kallas vastas tookord, et ta ei ole küll uudist veel lugenud, aga tundub, et kuulujuttudel oli alust justkui Pruunsild oleks opositsioonile maksnud, et nad valitsuse lõhuksid.

Nagu ikka, ei vastanud Kallase jutt tõele, sest Pruunsild ei ole eelmisel aastal ei Keskerakonnale ega EKRE-le ühtegi annetust teinud. Seda kinnitasid ka erakondade rahastamise järelevalve komisjoni ametlikud andmed.

 

Allikas: Delfi