Kalvi Kõva muretseb asjata Kadri Simsonit saatva “EKRE taaga” pärast – karta tuleks pigem sotside Antifad

Eesti,
- Updated
©Scanpix
Kalvi Kõva on üks neist äärmuspoliitikutest, kes oleks kolmapäeval Riigikogu saali äärepealt Antifa mölluplatsiks muutnud.

Veel üks vasakäärmuslane on asunud levitama valelikke ja põhjendamata kõlakaid ning selleks on sots Kalvi Kõva.

Sotsiaaldemokraatide fraktsiooni aseesimees Kalvi Kõva kinnitas kolmapäeval riigikogus, et Kadri Simson on igati väärikas Eesti riigi kandidaat Euroopa Komisjoni liikme kohale, kuid paratamatult hakkab tulevase volinikuga kaasas käima Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna (EKRE) taak, kirjutab BNS.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

“Selleks mureks on valitsusliidu üks osapool. Tegu on EKRE-ga, kes on aastate jooksul näidanud süstemaatiliselt üles vaenulikkust Euroopa Liidu suhtes ja rääkinud Eesti Euroopa Liidust lahkumisest. EKRE on sangpomm Kadri Simsoni jala küljes,“ märkis Kõva.

Tema hinnangul on peatsel Euroopa Komisjoni volinikul raske kui mitte võimatu EKRE nimelist sangpommi maha raputada. „Seda vähemalt seni, kui EKRE kuulub valitsusse või siis tundmatuseni ei muutu,“ lisas Kõva.

Äärmussots valetab, rääkides EKRE vaenulikkusest EL-i suhtes – rahvuskonservatiivid pole vaenulikud mitte EL-i kui institutsiooni, vaid selle föderalismimeelse osa suhtes, mida esindab ka Kõva “vaimne isand” Timmermans, kes lubab Aafrika ja islami Euroopasse tuua.

Kõva võib ainult unistada sellest, et EKRE “tundmatuseni” muutub. Kolmapäevane opositsiooni avalik sigatsemine lippude küsimuses lisab EKRE-le kohe kindlasti kindlust mitte “kohanduda” mingite Antifa mõõtu vasakäärmuslastega, milleks sotsid muutunud on, ega ka võimust ilma jäämise hüsteerias tõmbleva Reformierakonnaga. Rahvuskonservatiivid austavad ainult koalitsioonikaaslasi, mitte igasuguse mõõdutunde kaotanud poliitaferiste tänasest opositsioonist, kes ei oska isegi kaotada.

Ei juhtu Kadri Simsoniga Euroopa Liidus midagi halba – ta on tubli poliitik, kes oskab enda eest seista. “EKRE taak” on SDE vasakäärmuslaste ja RE liberaalanarhistide välja mõeldud libateooria, sama absurdne nagu väidetavalt kaotsi läinud Eesti maine. Just opositsioon sülitab Eesti mainele ja levitab Läänes laimu praeguse valitsuse kohta.

Praegu tasub pilk peale panna just Kalvi Kõvale, kes paistis kolmapäeval Riigikogus silma detsembrimässaja aktiivsusega ja viibis kohal ka Tarandi provokatsiooni ajal – ilmselt on tegu Antifa komissariga, kellega käivad kaasas vaid pahandused.

Kolmapäeval hakkas Riigikogus tekkinud olukord igal juhul meenutama “revolutsionääride” katset võtta “kodanlikult klikilt”  võim üle ja kehtestada “töörahva diktatuur”.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused