Kanada tenor: “Kõik tahaksid praegu Eestis olla”

Eesti,
- Updated
Eestimaa loodus

Rääkigu jürgenligid, kajakallased ja toomasilvesed, mida tahavad, tegelik elu räägib ise enda eest. Nüüd on oma valede otsa koperdanud ka Delfi ise. Väljaanne, kes pasundab pidevalt Eesti halvast mainest, valitsuse valedest sammudest nii koroonaga võitlemises kui ka muidu majandades, võõravihast ja ei tea, millest veel, avaldas äsja loo Eestis elavast Kanada tenorist Luc Robertist, kes ütles otse välja: „Igaüks tahaks praegu Eestis olla“.

Siia võikski punkti panna, sest sellega on kõik öeldud ja need eelpoolviidatud mainekahjustajad, vihaõhutajad ja laimajad paika pandud, ent tsiteerigem siiski Luc Robertit veel: „Loodus on imeilus, samuti maakohad. Tallinn on minu arvates just piisavalt suur, inimlikul skaalal. Kõik ütlevad, et mul on vedanud. Igaüks tahaks praegu Eestis olla, eriti iga ooperilaulja! Kui tahan, võin metsa kaduda. Tunnen, et kuulun siia.“

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

„Tuntud soomlaste ja venelaste kõrval valib Eesti oma koduks ka järjest enam teiste riikide kodanikke, kes on oma ala täielikud professionaalid. Nendes seas ka paljud muusikud,“ sedastab ajaleht, tuues näiteks siin mitmendat aastat elava kahekordse Grammy laureaadi Rival Sonsi trummar Michael Miley, samuti džässtrompetist Jason Hunteri.

Nii et kui homoaktivist Keio Soomelt ja veel mõned temasarnased räägivad, kui halb on elu Eestis, kuidas nad tahavad iga hinna eest Eestist ära pageda, siis andku minna. Leidub inimesi, kellel on Eestit väga hea elada.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused