KAPOle esitati avaldus Reformierakonna liikmete tegevusele hinnangu andmiseks

Eesti,
- Updated
Eesti lipp

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna liige Silver Kuusik esitas kaitsepolitseile avalduse Reformierakonna riigivastase tegevuse kohta.

„Palun teil kontrollida Eesti Vabariigi Riigikogu liikmete Urmas Kruuse, Ants Laaneotsa ja Jüri Jaansoni tegevuse seaduslikkust põhiseaduse paragrahvide 1, 2 ja 61 alusel.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Paragrahv 61 kohaselt on eelmainitud saadikud tõotanud jääda ustavaks Eesti Vabariigile ja tema põhiseaduslikule korrale, kuid nende avaldus seab antud tõotuse kahtluse alla.

Eelmainitud Riigikogu liikmete sõnavõtud võivad viidata otsesele riigireetmise ja seaduse eiramise soovile.

Minu hinnangul võib olla tegemist põhiseaduse eiramise katsega riikliku institutsiooni poolt,“ seisab tema kirjas kaitsepolitsei juhile Arnold Sinisalule.

 

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused