Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Kartellierakondade valitsemise aegu on korralagedus muutunud endastmõistetavaks

30.01.2019
Toompea kolmapäeva hommikul – lumi on kuhja lükatud otse ülekäiguraja ette. Võimalik vaid…
© UU

Eestis on kombeks korralagedus, oma tegemata töö ja minnalaskmine ajada niinimetatud vääramatu jõu kaela.

Ilmselt on kogu Eestil meeles parvlaevade ehitamise saaga, kus nii Poola kui Türgi ülemakstud laevaehitajad lasid tähtajad üle, meil aga käis käte laiutamine – no juhtus nii, mis me teha saame!? Selline korralageduse aktsepteerimine on juba paljude valitsuste tavapärane käitumine olnud.

Sel talvel on mitmel pool Eestis, eriti aga kurikuulsal Tallinn-Tartu trassil, liikluses hukkunud arvukalt inimesi. Paljudel juhtudel on selgunud, et tee oli hooldamata. Ametkonnad laiutavad käsi – ei olevat võimalik olnud nii ruttu reageerida. Aga siis ju riik ei toimi, sest ametkonnad ei saa oma tööga hakkama!

Täpselt sama on praegu Tallinnas, kus ametnikud teatavad, et linnast lume väljavedamisega ollakse kimpus. Siin on sama asi – järelikult juhitakse linna halvasti ja vastutajad ei saa hakkama.

EKRE Riigikogu fraktsiooni esimees Martin Helme toonitab selliste juhtumite puhul alati – astuge siis kohe tagasi ja andke võimalus neile, kes hakkama saavad. Kui raha ei ole – võtke LBGT-le, feministeeriumile ja teistele puukidele eraldatud 200 miljonit tagasi ja hoidke linn puhas!

Tallinn on Keskerakonna valitsemise all muutunud mingiks hoomamatuks monstrumiks – ühistranspordis on üleval kuulutused, et märtsis algavad tasulised trammijuhi kursused ja parimatel lõpetajatel on võimalik kohe trammijuhina tööle hakata. Ja teised lõpetajad – teevad niisama oma raha eest load ära ja ootavad võimalust? Trammiliine on ainult Tallinnas ja neidki ainult neli – kust veel tööd leida? Aga linnale alluv aktsiaselts teeb endale kursustega raha, tööd kohe pakkumata.

See jutt maksab kogu riigi kohta, kus vasakvalitsus ei saa ühiskonna elu korraldamisega hakkama – aeg on võim üle anda, EKRE teeb hea meelega ise Eesti elu korda, ning seda inimesi ja ettevõtteid maksudega nöörimata.