Kartellipoliitikud eitavad massiimmigratsiooni, ametkonnad aga töötavad selle nimel

Eesti,
- Updated
©Välisministeerium
Välisminister Sven Mikser on suurim rändepakti kummardaja, sest see on ju sotside elutöö.

Eesti poliiteliit valetab rahvale ja kui miski ka välja tuleb, siis ei too see isegi häbipuna palgele, vaid musta valgeks rääkimine jätkub.

Eesti võimupoliitikud on pikka aega üritanud ühiskonnale luua ekslikku pilti, kus Eestis polevat mingit massiimmigratsiooni ning Euroopa Liidust ning rahvusvahelistelt organisatsioonidelt tulevad kohustused (sealhulgas ÜRO rändepakt) olevat vaid soovituslikud ja mittekohustavad.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Viimastel PPA andmetel on tänavu Eestisse sisse toodud 12 000 peamiselt slaavlastest võõrtöölist – kui see pole massiline, siis kuidas selliseid arve veel nimetada? Rääkimata ülikoolidesse imporditud Aafrika pseudotudengitest, keda on sadu. Tallinn on täis inimesi, kes ei räägi omavahel ei eesti, vene ega inglise keelt, vaid üha enam kuuleb mingeid keeli, mille päritolu tuleb mõistada.

Kui Eestis pole massiimmigratsiooni ega seda ole karta ka rändepaktist, mis olla mittesiduv, siis miks teeb Politsei- ja piirivalveamet riskianalüüse? Kuskilt peab ju mingi oht lähtuma, kui ERR kirjutab: “Politsei- ja piirivalveameti (PPA) riskianalüüsi kohaselt võtab hädaolukorra mõõtmed stsenaarium, kus Eestisse saabub mitmekümnetest inimestest koosnevates gruppides vähemalt 3000 ja enam välismaalast.

PPA hinnangul võib sellises mastaabis välismaalaste sisseränne põhjustada häireid vältimatu arstiabi kui elutähtsa teenuse toimepidevuses. Sellisel juhul ammendub tekkinud olukorra tõttu PPA töötajate ressurss ja ei suudeta tagada avalikku korda ning on ohus inimeste elu ja tervis. Samuti paneb see suure koormuse kinnipidamis- ja vastuvõtukeskuste mahutavusele ning seal teenuste osutamisele.

Hädaolukorras suureneb kohtute ja haldusasutuste menetluskoormus, lisatööjõudu on vaja ka selleks, et osutada tõlke- ja tervishoiuteenuseid ning tagada avalik kord. Seetõttu muudetakse ja täiendatakse õigusakte normidega, et paremini saada hakkama ülesannetega, mida massiline sisseränne riigile võib põhjustada.”

Nagu näha, käib jutt isegi seadusandluse ümberkujundamisest – Eesti tegeleb või hakkab tegelema asjadega, mida poliitikute jutu järgi meiega väidetavalt ei juhtuvat!

Sel suvel andis üks rändesuud ennast tunda ja selleks oli kagu- ja idapiir, kust üritasid üle tulla Venemaa viisavabad jalgpallifännid Aafrikast. Osa neist, kes proovisid tulla mitte piiripunktide kaudu, vaid vargsi üle kontrolljoone, küll tabati, kuid mitte otse piiriribal, vaid juba eemal, ja sedagi tähelepanelike kohalike elanike abiga, kes neist teada andsid. Seega piirivalve ei toimi hästi ja eriti rumal on loota elektroonilistele seadmetele, mis küll fikseerivad piiriületuse, kuid piiririkkujad tuleb kinni võtta ikkagi inimestel, keda aga napib.

Sündmused Vene-Soome ja Vene -Norra piiril kaks talve tagasid näitasid, et massiimmigratsioon võib meid tabada ka Vene suunalt, kuid Kreml ei saa näidata nägu, et ta rännet oma riigi siseselt ei kontrolli, seega väga suureks see paisuda ei saa. Nii on peamine ohusuund ikkagi Lääne-Euroopast, kust neid teadlikult siia suunatakse, ja suurema võimaluse rahvastiku väljavahetamiseks annab Marrakechi pakt. Muide, ka ametist lahkunud Kaitseväe juhataja Terras vihjas ühe ohuna migratsioonile Aafrikast.

Seega siis valmistub Eesti riik ikkagi massiimmigratsiooniks, mida meil kartelli- ja võimupoliitikute jutu järgi kuidagi karta polevat. Otsitakse ju pagulastele elamispindu Tallinnas ja väljaspool, raha eraldatakse keeleõppeks ja muuks pagulasabiks – seega on sisseränne (või sellele kaasa aitamine) reaalselt toimuv tegevus ja oht rahvusriigile. Miks siis president, peaminister ja kartellierakonnad massimigratsiooni ohtu aina eitavad, kui ametkonnad selleks aktiivselt valmistuvad?

Loe ka EKRE fraktsioon tahab Tallinna volikokku tuua arutelu massiimmigratsiooni üle

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused