Kas EPL korraldab avalikult antifade oktoobrirevolutsiooni? Või “detsembrikuumust”?

EPL ergutab Eestis vasakpoolseid jõude aktsioonidele, nagu need pildil olijad seda teevad.

Eesti Päevaleht on oma veergudel tõstatanud “terava küsimuse”: “Mis peaks juhtuma, et massiliselt valitsuse vastu tänavale tuldaks?” Kas lootuses, et tuldakski?

Võib täiesti kindlalt väita, et kui rahvuskonservatiivid oleks opositsioonis olles sellise küsimuse tõstatanud, siis oleks võimuerakonnad algatanud meeletu kisa: EKRE tahab poliitika parlamendi seinte vahelt tänavatele viia!

Kui erakonna liidrid hoiatasid valimiste järel, et EKRE jõulise kõrvalejätmise korral valitsusest võivad inimesed tänavale tulla, siis karjus näiteks Kanal 2-e “Reporter”: “Kas EKRE ähvardab rahutustega”, ERR kirjutas: “Endised siseministrid mõistsid hukka massirahutustele õhutavad üleskutsed” ning paljud poliitikud mattusid hüsteeriasse.

Nüüd aga küsib Eesti Päevaleht rahumeeli viielt päris revolutsiooniliselt meelestatud inimeselt, et kas nad on valmis “Tallinnat süütama”, nagu väideti EKRE kohta pärast Toompea miitingut. See näitab, et “omad” võivad EPL-i hinnangul vajadusel ka demokraatlikest võitlusviisidest loobuda.

Kes siis on need tulevased bolševikud? “Tühi süda” Maris Hellrand, sots Siim Tuisk, Ukraina oranži revolutsiooni rahastamisest USA poolt rääkiv Dmitri Klenski, juunikommuniste eeskujuks pidav Oudekki Loone ja Eesti 200 “lumehelbeke” Elina Bratšun. Revolutsionääride kamp misssugune, visku või kohe Smolnõi, ei, Stenbocki maja peale!

Inimeste massilisest tänavatele tulekust ei saa täna juttugi olla – ega kõigieestlaste, “kahesajatajate”, marufeministide ja sotside poliitaktivistid ole rahvas. Inimesed tulevad protestima tõsiste asjade pärast, mitte neomarksistliku ideoloogia loosungite all. Katsugu Hellrand oma vikerkaarelippude alla tuua inimesed, kes töötavad 12 tundi ehitusel, mitte Tallinna ülikoolis multikultuursust tudeerivad lillelapsed!

Mille pärast peaksid inimesed täna valitsuse vastu tänavatele tulema? Praegune valitsus ei tee midagi, mis halvendaks järsult ja hullusti inimeste elatustaset või piiraks vabadusi – pigem vastupidi, valitsuse majandussammud parandavad olukorda ja demokraatlik riigikorraldus tugevneb. Geiõigused, migrantide sõbralik vastuvõtmine ja muu taoline pole asjad, mis masse protesteerima ajaks – see on ainult vasakliberaalide mängumaa.

Nii et “Reporter” võiks taas küsida: kas vasakpoolsed ähvardavad uue 1. detsembriga?

Kommentaarid

2 kommentaari loole “Kas EPL korraldab avalikult antifade oktoobrirevolutsiooni? Või “detsembrikuumust”?

 1. Avatar
  ... kirjutas:

  Antifa on marginaalne vähemus. Nende facebooki lehel on 10 000 laiki, aga Trumpi lehel 25 miljonit laiki.

 2. Avatar
  Raivo Annus kirjutas:

  Ei, nad üritavad korrata 1940 a. “töörahva meeleavaldust” Vabaduse väljakul.
  Häda on vaid selles, et enam ei saa statiste Petserist kohale tuua nagu siis. Nii tulebki neid leida
  näiteks Tallinna pseudoülikoolist .

Kommenteerimine on suletud