Kas Ivangorodi veokijuhi nakkuse levitamine Eestis paneb lõpuks piiriavamise ihalejad mõtlema?

Rubriik Eesti On
- Updated
©UU
Narva jõgi

Venemaa rekajuht tuli Eestisse sünnipäevale ja levitas siin koroonaviirust – kui ka see tõsiasi ei pane piiride avamist nõudvaid tegelasi asjade üle järele mõtlema, siis pole enam midagi teha.

Meil kõlavad pidevalt opositsioonipoliitikute, ajakirjanduse ja mõnede huvigruppide kisa, et piirid tuleb lahti teha kolmandatest riikidest tulevatele maasikakasvatajatele, lüpsjatele, tudengitele jne.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

See jutt, et tegemist on lisaks kõigele muule hunnitu terviseriskiga, naerdakse nende poolt välja. Kahjuks on aga nii, et Venemaalt saabus koroonahaige veokijuht, läks Eestis sünnipäevale ja nakatas mitut inimest.

Nõnda diagnoositi viimase ööpäeva jooksul Eestis, kus enne seda on päevi olnud vaid üksikud juhtumid, kaheksa uut koroonaviirusega nakatunut, kellest kolm said nakkuse sünnipäevapeol, kus osales Venemaalt tulnud haigustunnustega külaline.

Narva-Jõesuus tähistati 28. juunil ühes suvilas sünnipäeva, kus osales ka Venemaalt Ivangorodist pärit kaugsõiduautojuht, kellel olid selged Covid-19 sümptomid. Eestis oli ta töö tõttu ja praegu on ta tagasi Venemaal.

Tänahommikuse seisuga on üks sünnipäeval nakkuse saanud inimene pärit Tallinnast ning teised kaks Narvast. Vajaliku testimise teevad läbi ka kõik ülejäänud peol osalenud inimesed.

Eestis diagnoositi viimase ööpäeva jooksul kaheksa uut koroonaviirusega nakatunud inimest. Lisaks kolmele sünnipäeval nakatunule oli kolm nakatunut, kes said viiruse pereringis ja kahel ülejäänud juhul on nakatumise päritolu veel teadmata.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused