Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Kas keegi tunneb ära? Kas Eesti riigil on poogen FSB ametlikust teadaandest EV kodaniku arreteerimisest Eesti piiril?

03.10.2023

Eilne Pihkva piirivalve ja FSB ametlik teadaanne Eesti kodaniku arreteerimisest Eesti piiril lõi laineid Venemaa meedias: sellest on kirjutanud kümned, võib-olla sajad väljaanded eesotsas riikliku agentuuriga RIA.

Eile vahendasid seda teadaannet eestlastele Uued Uudised, kuid seni ajani ei ole mitte midagi teada ei välisministeeriumi ega KaPo reageeringust. Kas tegemist on provokatsiooniga või tõesti peeti Pihkva oblasti piiril kinni Eesti kodanik, kelle saatuse vastu peaks tundma huvi eesti riik?

Kas meie peavoolumeedia on ikka operatiivne ja professionaalne?https://uueduudised.ee/uudis/eesti/venemaa-meedia-kihab-eestlane-hiilis-venemaale-parema-elu-otsinguil-ja-sattus-uurimisisolaatorisse/

Kas tegemist on tõesti ülejooksikuga, või haarati see inimene kinni väljaehitamata piiri meie poolel?

Kuna üks Venemaa väljaannetest avaldas ka Pihkva FSB poolt tehtud foto väidetavast eesti kodanikust kinnipidamise hetkel, siis äkki keegi tunneb ära seal oleva inimese?

Ivan Makarov

MEEDIAKROONIKLA: Terevisioonis räägiti täna venekeelsest elanikkonnast ja lutikate rohkusest. Jüri Ratas sai ühtäkki nägijaks ja märkas Toomi. Eesti poputab vägivaldset mustanahalist rassisti?