Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Kas keskerakonna juhtfiguurid ja valitsuselt miljoneid saanud venekeelne meedia provotseerivad venelasi enne valimisi midagi korda saatma?

-
20.02.2023
Juba Putini propaganda tasemel

Eestlased on keskendunud Delfi infooperatsioonile, mille käigus laimatakse enne valimisi juba täiesti hüsteeriliselt eesti rahvuskonservatiive, ja Krister Paris, kellele ei ole võimalik silmadessegi vaadata, kuna vahel jääb mulje, et polegi teisi, hirmutab eestlasi wagnerlaste haudade pildiga EPL-is.

Samal ajal ilmuvad vene meedias üksteise järel venelaste raevu provotseerivad lood, intervjuud ja pealkirjad – siin pildil on vaid mõned neist.

Delfi: „Kõlvart: Poliitiline eliit on andnud selgeid signaale ühiskonnale: venelased on probleem ja oht“. Yana Toomi ametlik eurosaadiku lehekülg ja rus.postimees: „Yana Toom: mõnede silmis on iga venelane Putini kujuline voodoo nukk“. Rus.postimees: „Sina oled nende jaoks juba Vene passiga vaenlane“. Kuidas Eestis lahkutakse Venemaa kodakondsusest“.

Selliste sõnumite ja pealkirjadega materjale on kümneid ja kümneid. Keskerakond loodab suurendada oma vene häälte saaki, kõrval agiteerivad Eesti piiride juures siit kinga saanud staažikad provokaatorid valima „Koos/Vmeste“ poolt. Toom on juba jõudnud sellise vaimse astmeni, et tema väitel torgatakse venelasi voodoo nõeltega südamesse, vene Postimees pöördub venelaste poole pealkirjades nii, nagu vene sõjaplakatitel kombeks: „sina“.

Toomi ja Kõlvarti huvi on arusaadav ja nende hoiakutes ei ole mitte midagi uut, kuid kuidas näeb sellel taustal välja Jüri Ratas? Ja ka Kaja Kallase valitsus, mis on kogu selle eestlaste vastase viha õhutamise ja ässitustöö meie rahaga kinni maksnud?

Mis Prigožinist te jahute? Delfi on avaldanud Venemaa terroristliku diversioonigrupeeringu „Rusitš“ värbamiskuulutuse. Nad on juba siin, kullakesed.

Ilmselgelt ka mõnes toimetuses.

Ivan Makarov