Kas Martin Helmet tahab ära kuulata Riigikogu rahanduskomisjon või ainult õel osake sellest?

Eesti,
©Uued Uudised
Riigikogu rahanduskomisjoni kokkukutsumine pole tingittud vajadusest, vaid poliitilisest ärategemisest. Pilt on illustratiivne.

Riigikogu rahanduskomisjon soovib väidetavalt rahandusminister Martin Helme enda käest selgitusi teisipäeval ajakirjanduses USA advokaadibüroo palkamise asjus üles kerkinud küsimustele ning komisjon on esimees Aivar Koka kinnitusel valmis kogunema niipea, kui ministriga kohtumise aeg kokku lepitakse.

Seda uudist kommenteerib rahanduskomisjoni liige Urmas Reitelmann.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

“Väide on vale. Sotsialistid tahavad seda, ja hirmuvärinal, kuid punktilootuses ka seltsimehed reformitud kommunistid. Isamaalased, Keskerakonna ja Konservatiivse Rahvaerakonna liikmed ei vaja komisjonis mingeid selgitusi laimule, millele ei peaks tähelepanu pöörama ükski vähegi arukas inimene. EPL/Delfi ei kuulu väljaannete hulka, mida peaks lugema, saati loetust erutuma. Kui seltsimehed soovivad loetut arutada, võivad nad teha seda omavahel kusagil punanurgas või leenini toakeses, ja lõpetada ürituse seistes piduliku Internatsionaaliga,” kirjutab Urmas Reitelmann.

Nagu arvata võis, alustas opositsioon turmtulega – nüüd nõuab Reformierakonna liige Valdo Randpere välisministeeriumist selgitusi, milles tahetakse taas teada tähtsusetuid momente, nagu näiteks kes keda milles on hoiatanud. Suvekuumuses vait olnud poliitoravad haaravad värske kondi järele.

4 commentsOn Kas Martin Helmet tahab ära kuulata Riigikogu rahanduskomisjon või ainult õel osake sellest?

 • Avatar

  Parem küsige Jurgenilt kuhu mattis ta need miljonid, mida lubati kreekale justkui laenuks ja mis pidid eestile suuri protsente tooma tagasi, sest paistab, et isegi Buratino ei uu rahapuu kasvamisse ja paigutab eurod kindlatesse aktsiatesse…

 • Avatar

  Lõbus on jälgida seda sotside ja oravate kiunumist.

 • Avatar

  Alati on hea tunne, kui peavoolumeedias ja sotside-refide eestvedamisel mingi kisa lahti läheb, sest see on kindel märk ja kosutus hingele, et midagi head ja õiget püsib kindlal kursil. Õige Varga peas põleb müts, aga õige hõlma ei hakka keegi, seega – miks paanitsete, seltsimehed?

 • Avatar

  Järjekordne tõestus, et Eestist koloniaalvalduse teinud seltskonnal püksid sõeluvad püüli.

Lisa kommentaar:

Your email address will not be published.

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused