Kas peaminister valetab, et ta on kristlane?

Eesti,
©Scanpix
Enamik ennast kristlasteks pidavatest inimestest pole Piibli sisuga täpsemalt tuttavadki. Pilt on illustratiivne.

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna (EKRE) kristlasest liige Valver Kõrgemäe ütleb avalikus pöördumises peaministri poole, et tolle tegevus ei vasta kuidagi kristlikule moraalile.

“Peaminister, aitab valedest ja hämamisest. Kas Te valetate kui väidate ennast olevat kristlase?

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Nii Keskerakonna sotsiaalminister Tanel Kiik kui ka Teie, hr peaminister Jüri Ratas, süüdistate EKRE-t ja Objektiivi meediaportaali LGBT kogukonna kiusamises. Mis on meie süü?

Kas see, et oleme nii aktiivselt ja kirglikult juhtinud teie tähelepanu valedele, silmakirjalikkusele, korruptsioonile ja Hasartmängumaksu seaduse rikkumisele (nt § 7, lõige 4) – sellele, kuidas kõik need aastad on LGBT-ideoloogiat propageeriva võrgustiku rahastamist tehtud meditsiini, hoolekande, perede (laste), vanurite ja puuetega inimeste heaolu arvelt?

Meid süüdistades, Te õigustate ja pooldate kõike seda valet ja ebaõiglust, mida just nimetasin.

Teie süüdistused rahvuskonservatiivide ja kristlaste suunas on aga alusetud, sest meie ei kiusa LGBT kogukonda ega mõista hukka mitte ühtegi inimest selles kogukonnas. Nad on ju samuti meie inimesed ja osa meie rahvast – me hoolime neist.

Kuid olgu siinkohal öeldud, et me mõistame üheselt hukka silmakirjaliku ja valedele rajatud LGBT-ideoloogia riikliku rahastamise ja propageerimise kui käitumise ja teguviisi, mida valitsusjuht sotsiaalministriga tandemis ning koos LGBT-võrgustikuga ühiskonnas teeb. Nõnda tehes, lõhestate veel rohkem meie ühiskonda ning rebite puruks viimasedki meie ühiskonda turvaliselt ja ühtsena kooshoidvad rahvuslikust ja kristlikust pärandist tekkinud õmblused.

See, et homolobi tehakse Eestis valitsuse tasandil – täpsemalt peaministri ja sotsiaalministri tasandil, siis see on ebaõiglane, amoraalne ja moraalinormidest ning meie rahvuslikust- ja kristlikust pärandist ja usust kujunenud põhiseaduse väärtuspõhimõttetega karjuvas vastuolus.

Peaminister Jüri Ratas, kui olete tõesti kristlane, siis olge julge ja käituge kristliku usu ja kristlasele kohaselt – rääkige tõtt ja ärge toetage LGBT-ideoloogia rahastamist ja selle propageerimist, sest Piibli kohaselt on need Jumala tahte (tüdrukutele-poistele, naistele-meestele) ja väärtuspõhimõttetega vastuolus.

Jumal on lasknud Pühakirja kaudu ilmutada oma seisukohti ja väärtuspõhimõtteid. Siin on näiteks paar sellist kirjakohta Piiblist (New International Version piiblitõlge), kus Jumal mõistab hukka homoseksualismi praktiseerimise ja selle läbi ka homosuhted.

Vana Testament, 3. Mooses 18:22 [NIV]:

“Ära ole seksuaalsuhtes meesterahvaga, nii nagu ollakse naisega: see on jäledus!”

Pauluse kiri roomlastele 1 ptk ja salmid 21-32 [NIV]:

Jumalat tundes nad ei ole ülistanud ega tänanud teda kui Jumalat, vaid on oma arvamustega jooksnud tühja ning nende mõistmatu süda on jäänud pimedaks.

Seepärast ongi Jumal andnud nemad nende südame himudes seksuaalsesse rõvedusse, et nad oma ihu ise häbistaksid.

Sellepärast on Jumal nad andnud häbematuisse ihadesse; sest nende naised on vahetanud loomuliku seksuaalse vahekorra loomuvastasega ja samuti on ka mehed loobunud loomulikust seksuaalsest vahekorrast naisega ja on oma himus süttinud üksteisest ja teinud rõvedust mees mehega.

… nad küll tunnevad Jumala õiguse määrust ja teavad, et need, kes teevad niisuguseid asju, on surma väärt, ei tee mitte ainult sedasama, vaid tunnevad head meelt neist, kes nõnda teevad.“

Niisiis, Teie ees on valikud – kas parandada meelt ja julgelt tunnistada oma usku meie pühasse Jumalasse ja Tema sõnas (Piiblis) ilmutatusse või hüljata see ning manipuleerida Pühakirjaga ja öelda, et Jumalal ei ole õigus homoseksualismi ning homosuhteid hukka mõista.

Kõik jumalakartlikud inimesed ja need, kes nimetavad ennast kristlasteks, kuid ühel või teisel viisil on kaastegijad homolobi ja LGBT-ideoloogia toetajad või nende toetajate toetajad, siis nüüd, kus olete lugenud Pühakirjas kirjutatut, mis on teie edasine valik?”

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused