Kas see on mingi nali või uni: formaalselt veel Isamaasse kuuluv rahvasaadik peab rahvaküsitlust julgeolekuohuks

Eesti,
- Updated
Isamaa

Napakamaks enam minna ei saa: formaalselt veel riigikogu Isamaa fraktsiooni liige, kuid põhimõtteliselt neile selja keeranud Viktoria Ladõnskaja-Kubits peab Eestimaa rahvalt arvamuse küsimist julgeolekuohuks.

Ladõnskaja Kubits kirjutab oma Postimehes ilmunud arvamusloos, et rahvahääletuse eelnõu tuleks tagasi lükata, sest tema hinnangul ei pruugi rahvahääletuse küsimuse sõnastus olla põhiseadusega kooskõlas, et rahvahääletus viib poliitika tänavale ja kuna rahvahääletuse kampaania lõhestab ühiskonda, siis see on julgeolekuoht.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Venelannast endine Eesti Ekspressi ajakirjanik Riigikogus kutsub üles parlamendi saadikuid (olgu nad opositsioonis või koalitsiooni liikmed) abielureferendumi eelnõud sisejulgeoleku kaalutlustel tagasi lükkama.

„Olgu kohe esimestes ridades öeldud, et minu maalimavaade on alalhoidlik, tuginen traditsioonilistele väärtustele ja ka usu teema, kuigi isiklik, on minu jaoks tähtsal kohal. Kuid rahvahääletust abielu teemal ei toeta. Ja selleks on mitu põhjust, muuseas ka võimalik oht julgeolekule,“ kirjutab rahvaesindaja, kelle on koalitsioonis kokku lepitud abieluteemaline referendum nii ärevusse ajanud, et hakanud täiesti segast peksma.

Teatavasti leidub Isamaas veel üks tema mõttekaaslane, kelle nimeks on Siim-Valmar Kiisler.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused