Kas teie ka panite tähele, et Eestit rünnatakse? Kas Jüri Ratas võtab poliitilise vastutuse oma märatsevate putinistide eest?

Eesti,

Eestis jätkub venekeelsete elanike intensiivne ässitamine läbi siinse venekeelse meedia. Rahutusi avalikult soovinud Yana Toomile ja Kaja Kallast tappa palunud traktoristile lisandus Filipp Losj ja nüüd siis Mihhail Stalnuhhin.

Kõigi kolme esinemisi iseloomustab agressiivsus ja Eesti riigi vaenamine, nad nagu võistleksid omavahel räiguses ja toodaksid ainest, mis võiks olla ettekäändeks Eesti sõjaliseks ründamiseks.

Protsessi infosponsorid on põhilised venekeelsed kanalid – ETV+, Postimees ja Delfi.

Vene Postimehes ilmus just esilugu „Keskerakondlane Stalnuhhin valitsusest: minu jaoks on nad kõik lihtsalt tavalised fašistid“.

Leht kirjutab: „Portaali „Slavia“ youtube-kanalis avaldas Riigikogu liige ja Narva linnavolikogu liige Mihhail Stalnuhhin pettumust seoses nõukogude mälestusmärkide teisaldamisega ja nimetas valitsust „fašistideks“ ja „natsistideks“.

Riigikogulane väidab, et Eesti „ametlik ideoloogia on natsistide toetamise ideoloogia“.

On ilmselt viimane aeg küsida, kuidas nii juhtus, et meie venekeelse meedia erinevates väljaannetes niivõrd sünkroniseeritult ja raevukalt laimatakse ja vaenatakse Eestit, nagu oleks see toetus Venemaalt lähtuvatele küberrünnakutele ja süüdistustele.

Kui keskerakonna esimees Jüri Ratas ei distantseeru koheselt Toomist ja Stalnuhhinist, siis on ta kaasosalise rollis.

Ivan Makarov

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused