Katri Raikile vastu tulles – alustagu uus prokuratuuri uuriv erikomisjon Helmede väidetest Indrek Tarandi juhtumi kohta

Eesti,
- Updated
©Scanpix
Tollane siseminister Katri Raik viibis Indrek Tarandi provokatsioonikohast napilt mõnekümne meetri kaugusel, temaga koos kogu sotside eliit.

Sotsiaaldemokraatliku Erakonna (SDE) riigikogu fraktsioon algatas kolmapäeval otsuse eelnõu erakonnaülese uurimiskomisjoni loomiseks, kes peaks välja selgitama, kas prokuratuuri poliitilises kallutatuses süüdistanud siseminister Mart Helme väidetel on tõepõhi all.

Miks ainult siseministri väiteid uurida? Kolmapäevases infotunnis nimetas ka rahandusminister Martin Helme vastuseks Hanno Pevkuri küsimusele juhtumite kohta, kus prokuratuur on oma kallutatust näidanud, Indrek Tarandi juhtumit EKRE meeleavaldusel.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Just selles küsimuses võiks komisjon selgitada, miks ei võtnud prokuratuur uurida EKRE kaebust sotside nimekirjas kandideerinud Indrek Tarandi vastu meeleavalduse segamises asjus ja mis roll selles on samal ajal Toompea platsil koos teiste SDE liidritega viibinud sotsist siseministril Katri Raikil?

Kindlasti peaks komisjoni ees selgitusi andma ka Katri Raik, tõestamaks, et tema ei avaldanud survet talle alluva politsei tööle ja sealtkaudu prokuratuurile, kes Raiki mõjutuste tõttu ei saanud piisavat materjali juurdluse alustamiseks.

EKRE liidrid on teatanud, et toetavad kahel käel sellise komisjoni loomist, kes uuriks prokuratuuri töö tausta.

One commentOn Katri Raikile vastu tulles – alustagu uus prokuratuuri uuriv erikomisjon Helmede väidetest Indrek Tarandi juhtumi kohta

  • Avatar

    Ja kas Te arvate et nad räägivad tõtt, kui komisjon uurima hakkab. Refid ja sotsid räägivad… Valetavad kõigile musta valgeks. Prokuratuuri kallutatus jääb Juba aastate taha. Kinni mätsimine sai alguse juba ammu kui Reformikad olid võimul, kui hakati esimesi rahapesu juhtumeid uurima. Lasti lahti ametnikudja uurija, kes reformierakonnale ei kuuletunud, pandi asemele reformile ustavad ja uurimised lõpetati või lükati edasi. Tegelasteks olid sel ajal juba hr. Perling, Reformierakond, S. Kallas, J. Ligi, ja ka meie praegune justiitsminister Raivo Aeg oli kõigest sellest teadlik, mida tegi KAPO ja prokuratuur. Mõelge ise mis kõik juhtunud on sel ajal kui võimul oli Ansip ja Reformi Erakond ja milliseid juhtumeid ei tahetud uurida ja mis mätsiti kinni. Krt, see on ju nii läbinähtav ja ikka nad ajavad tagasi ja süüdistavad teisi. KAUA Võib.

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused