Kersna ise surus valitsusele koolide masstestimist peale, et siis kiirelt teste osta

Eesti,
©UU
Liina Kersna

Üha hullemaks läheb – haridusministri kohalt taandunud Reformierakonna poliitiku Liina Kersna ja terviseameti vahel on puhkenud enneolematu avalik sõnasõda, kus teineteist materdades tuleb ilmsiks üha uusi põnevaid asju koolide mulluse kiirtestimise kohta.

Kireleegid lõi taas lõõmama Liina Kersna kirjutatud ja Eesti Ekspressis avaldatud artiklis, kus praeguseks Riigikokku taandunud poliitik jätkas oma vana mantra kordamist: koolide kontaktõppel hoidmine möödunud aasta novembris ei olnud haridus- ja teadusministeeriumi ega ministri otsus – tegemist oli valitsuse kollektiivse otsusega, et mitte öelda suunisega, kirjutab Delfi Forte.

Ent Kersna jätab oma artiklis märkimata, kust tuli otsus, et koolide avatud hoidmiseks tuleb juba mõni päev pärast otsuse sündi hakata kaks korda nädalas kogu Eesti kooliperet kiirtestima.

Terviseamet kinnitas, et Kersna ise surus valitsusele koolide masstestimist peale, et siis kiirelt teste osta.

 

https://forte.delfi.ee/artikkel/120045744/terviseamet-avab-suu-kersna-ise-surus-valitsusele-koolide-masstestimist-peale-et-siis-kiirelt-teste-osta?fbclid=IwAR3PqZvgzgLapi_Yo5ysedTqxBFCA-HoxrKCprq23kdBXHcVyngMxjXn048

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused