Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Kersti Kracht: terve mõistus on politsei maha jätnud, alkomeetrit isegi ei desinfitseerita

19.11.2021
Politsei
© Uued Uudised

„Sain täna hommikul korraliku šoki,“ kirjutas Tallinnas politsei puhumisreidi sattunud EKRE liige Kersti Kracht, kellel jääb mõistmatuks vohav silmakirjalikkus ja see, miks politseinik maski ei kandnud ning miks alkomeetrit ei desinfitseerita.

Pühapäeval korraldati Tallinnas Paldiski maanteel Rocca al Mare keskuse ja hipodroomi vahel puhumisreid, millel sattus ka Kersti Kracht, kes kirjutas sotsiaalmeedias: „Politseinik oli ilma maskita ja see alkomeeter, mis mulle nina alla pandi, no ma ei tea mitu inimest enne mind sinna puhunud olid. Midagi ei desinfitseeritud, see alkomeeter oli minu suust mingi paari sentimeetri kaugusel ja politseinik nii 30-40 sentimeetri kaugusel minu näost,“ kirjutas Kracht. „Teades, et nad on kõik vaktsineeritud, siis võivad vabalt ilma mingi kontrollita levitada viirust. Muidu peab kaks meetrit vahet hoidma.“

Kracht märkis, et politsei juhtkonna on terve mõistus maha jätnud.

Ta toob näite, kuidas noorel emal, kel oli kaubanduskeskuses maks nina all, siis teda ahistab politsei lapse silme all, aga politsei on ise maskita ega kavatse isegi alkomeetrit desinfitseerida.