Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Kert Kingo: häbi presidendile, kes asus viha õhutamise eesvõitlejaks

28.05.2021
Kersti Kaljulaid demonstreeris Riigikogus selgelt oma poliitilisi hoiakuid – tema jaoks on vaba ainult “õige” sõna.
© Uued Uudised

Riigikogu liige Kert Kingo (EKRE) kirjutab, et 2019. aasta aprillikuus näitas Eesti president kogu maailmale oma tegelikku ehk vihkavat ja alatut palet, asudes talle mittemeeldivate vaadetega inimeste esikiusajaks ja nende suhtes viha õhutamise eesvõitlejaks.

„Seda muidugi koostöös räpase meediaga, kes paistab arvavat, et nemad on need, kes otsustavad inimeste sobivuse ja saatuse üle, pettes iseennast õigustusega, et see ongi ajakirjandus,“ lisas ta.

Kingo: „Ega ikka ei ole küll! Väljamõeldud külaklatš ei ole ajakirjandus ja väljaanne, mis väiklaseid kuulujutte levitab, ei ole kohe kindlasti tõsiseltvõetav leht. Eraldi teema on aga pärani silmadega rahvale hoolivusest ja võrdsusest ning sallivusest rääkiv president, kes ise on samal ajal üks suurimaid vaenu õhutajaid ja vihakõne pidajaid.“

Kingo sõnul on kõik, kes tagusid rõkates seda trummi ja nautisid inimese hävitamist, maaslamaja seljas sõtkumist, lisades ise veel täiendavaid valesid juurde – häbi neile!

Kingo: „Soovin näha, kuidas teie vastutate oma tegude eest? Kersti Kaljulaid, Kaja Kallas, Liina Kersna, Indrek Saar, Jevgeni Ossinovski, Eesti Ekspress, Päevaleht, Delfi ja kõik teised, kes seda alatut laimu mõnuga levitasid ja naudinguga ühe perekonna hävitasid – nüüd on vastutuse võtmise aeg! Noh tühisüdamed, feminiseerium ja virginiawoolfid, metood jne, kes kõike kõige paremini teadsid, kuidas vastutate teie oma väljaöeldud sõnade eest?“

Ta küsib, kas selline ongi prokuratuuri professionaalsus – klopsida kuulujuttude põhjal kokku ilma kannatanu ning väidetavat sündmust vahetult pealt näinud tunnistajateta kriminaalasi ja „uurida“ seda kaks aastat.

„Tunnustus kohtunikule, kellel oli sirget selga kõik see alatu salasepitsus põhja lasta ja anda inimesele killukenegi mainet, väärikust ja lugupidamist tagasi. Anda rahvale lootust, et meil on natukenegi õigusriiki,“ kirjutas Kert Kingo.

Pole vaja lisada, et avalikke vabandusi võibki ootama jääda.