Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Kes meie iivet tõstab? Tundub, et mitte eestlased…

26.07.2023
Vene nimed ruulivad.
© UU

Reformierakonna, sotside ja Eesti 200 erakordselt lastevaenulik ja migrandisõbralik poliitika kannab kibedaid vilju ja selle tunnistuseks on ka vene nimede rohkus.

“Kuigi see tabel ei anna küll täit selgust toimuvast vene nimede vähesuse tõttu, on see siiski näitaja küll. Eestlased on jäämas vähemusrahvuseks omal põlisel kodumaal. Sellega on nagu elektriga, et kui sa oled selles elektriga keskkonnas pidevalt elanud, siis ei saa sa veel aru, mis eluga juhtub siis, kui seda enam ei ole. Eestlane jääb kodumaata rahvaks, nagu seda on näiteks mustlased. Pole enam paika kuhu tulla ja tunda, et oled kodus. Kõikjal oled sa võõramaalane, ka Eestis, kuni sinu lapsed lõpuks assimileeruvad selle võõra rahva kultuuriga, kelle hulgas nad elavad,” kirjutab sotsiaalmeedias Taivo Sepp.

Lääne-Euroopas, eriti just Saksamaal veavad selliseid tabeleid juba ammu Hassanid, Ahmedid ja teised türgi-araabia-aafrika nimed. Kuigi ka migrantide sündis langeb heaoluühiskonnas kiiresti, säilitab see kohalikega võrreldes siiski kõrge taseme ja viib sisserändajate osakaalu suurenemiseni, seda seotult sisserände intensiivstumisega.

Massimigratsiooni negatiivsed küljed tungivad üha teravamalt esile, aga ikka on suur hulk vasakliberaalseid poliitikuid ja eestlusest mittehoolivaid ettevõtjad, kes võõraid hulgi ja pundikaupa sisse veavad, mille tagajärjel taandub eestlus ääremaadele.

Uued Uudised