Keskerakond on aastaid kasutanud salajasi rahastamisskeeme

Eesti,
- Updated
Keskerakond

Keskerakonna eksliidri Edgar Savisaare kunagiste valimisreklaamide autor Paavo Pettai avalikustab erakondade rahastamise järelevalve komisjonile (ERJK) saadetud tunnistuses Keskerakonna varjatud rahastamist, kirjutab Eesti Ekspress.

Pettai ettevõte Midfield OÜ tunnistuses märkis reklaamiärimees, et jättis „teatud asjaoludel“  aastatel 2009–2015 Keskerakonnale  esitamata 1,24 miljoni euro eest arveid. Tegemist polnud tühipalja väitega. OÜ Midfield lisas oma ülestunnistusele ka riiklikult tunnustatud finantseksperdi koostatud arvamuse, mis analüüsis varjatud raha liikumist arvete kaupa väga detailselt.

Pettai ja tema firma tegid aastaid Keskerakonna reklaame. Seetõttu omavad nad siseinfot kampaaniate maksumusest ja nende  rahastamisest. Järelevalvekomisjon peab nüüd otsustama, kes ja kuidas hakkab Keskerakonna saladusi uurima.

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused