Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Keskerakondlane Postimehes: Ansip on kondoom, riiki juhivad prostituudid ja ma kõiki neid n….isin ja nende matustel korraldan tantsupeo

13.03.2023
Keskerakondlane riigikogu ees

Uued Uudised juba kirjutasid sellest, kuidas Toompeale Riigikogu ette tulid kaks venekeelset räpparit ja salvestasid seal eriti ropu vene sõimu ja ka mõnede eestikeelsete fraasidega vürtsitatud tšastuška, milles lubasid konkreetsed eesti poliitikud auku ajada ja korraldada monumentide eemaldajate matustel tantsupeo. Riigi tüüril olevat prostituudid ja räppar olevat kõiki neid n…inud.

Igaüks võib seda vaadata ja kuulata ise, kuigi üks eesti naine, kommenteerides nähtut, kirjutas, et ta ei suutnud lõpuni vaadata, tal hakkas hirm – kas tõesti sellised inimesed elavadki siin Eestis koos meiega…

https://uueduudised.ee/arvamus/repliik/simeon-k-sunnitise-jarjekordne-toovoit-valimisteks-onnestus-taasluua-2007-aasta-meeleolud/

Kaja Kallase valitsuselt miljoneid saanud venekeelne meedia teeb kuulsaks kõik tegelased, kes on eestlasi sõimanud või ähvardanud. Nii tehti staarid isegi Petersonist ja Ivanovist, nüüd on aga nende räpparite kord.

Tegemist on Kiraz’i ehk Kirill Makarkiniga. Ta on keskerakonna liige 2017. aastast, mil osales ka munitsipaalvalimistel.

Küsimuse peale – kas ta tõesti soovib surma tema poolt loetletud poliitikutele – Makarkin vastas: „Ma loetlesin perekonnanimesid… Keegi võib arvata, et loetlesin poliitikuid. Kuid on ju palju erinevaid inimesi nende perekonnanimedega“. Ta mainib Mihkelsoni, Laanetit, Reinsalut, Kallast.

Makarkin süüdistab eestlasi russofoobias ja väidab: „meil on meeles kõik Ansipi taolised kondoomid“.

See on uus moodus kuulsaks saada: salvesta midagi eestivastast ja kõige räigema vene sõimuga, mine sellega Riigikogu ette, levita video – ja vene rahvusleht Postimees tuleb kohe sind intervjueerima.

Ja sa oledki kangelane.

Ivan Makarov